Jedna taška, dva způsoby: Nancy Gonzalez Big Crocodile Hold

Nemůžu uvěřit tašce, která je mnohem flexibilnější než obrovská černá spojka. Přidejte exotickou pokožku do mixu pro zdravou dávku špičkového a také jako taška, kterou lze použít ve dne nebo v noci i po celý rok, bez ohledu na váš věk. Často je obtížné přesně si představit, jak byste do svého šatníku pracovali i ty nejzákladnější tašku, zejména pokud nejste náchylní k přemýšlení o držení (dokonce i velké), abyste byli legitimní volbou pro denní použití. S trochou asistence od velké krokodýlové spojky Nancy Gonzalez jsem tady, abych vám poskytl nějaké jídlo k zamyšlení. Nebo možná právě tady, abych obsahoval docela oblečení. S obou z těchto možností jsem spokojený.

Taška
Velká Crocodile Clutch Nancy Gonzalez: To musí vyžadovat extrémně trochu vysvětlení. Černá je extrémně flexibilní barva a také velký držení je extrémně prospěšný tvar. Nevadí mi, že držím držení pod paží na mnoha událostech (kromě snad nakupování), stejně jako taška, jako je tato, je zvláště správná pro denní akce – například odpolední svatba. Samozřejmě to vypadá podobně trendy po setmění. Získejte s Net-a-Porter za 1850 $.

Den
Akné plaché plisované saténové nádrž: Zásadní pro použití černého příslušenství během léta zajišťuje, že do svého oblečení zahrnete jasnou barvu a lehké materiály. Tento purpurový top vypadá neuvěřitelně trendy proti téměř jakémukoli typu tónu pleti a rychle by byl v rámci vašeho preferovaného svetr nebo sako vhodné. Zkroucený popruh je jemný, ale moderní detail. Získejte s Net-a-Porter za 200 $.
Alice + Olivia Eric Pant: Existuje něco mnohem extravagantnějšího pro léto než pár objemných bílých povlečení? Rozhodně nemůžu uvěřit nic. Nejen, že jsou pro léto vhodné počasí, ale dělají jasné barvy pop a mohou být použity za řady okolností i nastavení, pokud svítí slunce. Získejte s Shopbop za 253 $.
Filozofie di Alberta Ferretti High Heels Ankle Wrap sandály: Nemůžete mít pár tekoucích kalhot širokých nohou bez vhodných párů platforem, které zdůrazňují jejich tvar. Dřevěná pata udržuje botu letní vhodný navzdory černé kůži, která koordinuje s barvou spojky. Jedná se o typ bot, které budete využívat, a znovu znovu s tisícem různých oděvů – jsou téměř stejně flexibilní jako hlavní taška. Získejte s Shopbop za 620 $.
Lee Angel Etienne 18 Strand Náhrdelník: Je mi jedno, kdo jste, kam jdete, nebo co máte na sobě: základní oděv potřebuje prohlášení o špercích. Pokud se nezbláznete vzory a texturou, neexistuje soubor, který nelze vylepšit s nějakým blingem, to je zahrnuto. Jistě, horní i kalhoty jsou velmi pěkné, ale když hodíte na obrovský, pozitivní přívěsek, jako je tento, celá věc je přenesena na další úroveň. Získejte s Shopbop za 155 $.
Alexis Bittar Big Lucite Bangle: Tento neuvěřitelně současný specifický náramek spadá do kategorie „Prohlášení šperků“, ale nebude to trvat tolik vizuální oblasti jako kovový náramek, což naznačuje, že nebude bojovat s dalším gigantickým kusem Módní šperky, které jsem zahrnul do tohoto oblečení. Není to skvělé, když věci fungují společně? Získejte s Bergdorfem Goodmanem za 495 $.

Večer
LA Small S Nerovnoměrný dresový šaty: přesně jak se mi tyto šaty líbí, dovolte mi spočítat cestu: Je to nepředvídaná, ale ohromující barva, která by mohla dobře fungovat na skvělých nabídkách barev pleti, asymetrické zakrývání je nádherné, stejně jako pozoruhodný dresový líznutí dolů Záda je dostatečná a dostatečně dostatečná, aby ji mohla nosit dáma téměř jakéhokoli typu věku. Stručně řečeno, líbí se mi to a také bych si ho chtěl okamžitě, ne -li dříve. Objevím událost pro tyto šaty. Získejte s Net-a-Porter za 1480 $.
Náušnice Ranjana Khan Silk Petal & Bead: Pokud budete nosit asymetrický výstřih, nenoste přívěsek, který jej soutěží nebo přeruší. Zbavíte šaty. Místo toho využijte šanci zvednout vlasy a také nosit naprosto nadzemní náušnice. Budou přitahovat zájem, takže lidé budou mnohem pravděpodobnější, že si všimnou nejen vašeho fascinujícího výstřihu, ale také váš krásný obličej. Získejte s Saks za 390 $.
Fendi Popelka Platform Platform sandály: Slyšte mě na celou tuto lucite věc. Chápu, že to nutí k tomu, aby někteří lidé věřili na striptérské podpatky, ale Fendi to udělal v tak hezké, ženské, ladylike metodě, že to nemohu pomoci, ať už je to naprosto zbožňují. Smyslně si vybrali, aby omezili lucite na platformu a také udělali patu ze standardního materiálu, protože bota zasáhne nejlepší rovnováhu mezi docela stejně jako sexy. V tomto případě je zakrývání, které tvoří tělo boty, zvláště správné, protože ukazuje strukturu šatů. Získejte se Saks za 1140 $.
Roberto CavalLi Swarovski Serpent Bracelet: Barvy tohoto konkrétního hadího náramku fungují opravdu dobře s ekologickými šaty, ale to je ten druh kusu, který by se mohl skutečně rozhodnout pro cokoli: neutrály, jasně, vzory. Den, noc, cokoli. Nosím své zvířecí manžety mnohem víc, než ve své sbírce šperků na módě nosím cokoli, stejně jako lidé se mě pravidelně ptají, kde mohou něco podobného získat. No, tady jdeš – šířte evangelium daleko i široké, moje děti. Získejte s Net-a-Porter za 675 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post