Aktualizace cen Hermès Bag: únor 2022

Když jsem začal nakupovat v Hermès již v roce 1997, 90 cm šály stojí 275 $, 45 cms stojí 100 $. Neexistovaly žádné keprty, trojúhelníky ani 70 cm, ale pěny byly hojné a přišly ve dvou velikostech a kašmírové hedvábné GM byly tak odolné, že velmi zřídka vytáhly nebo vytáhly. Birkins stále nebylo snadné najít, ale moje Kellys byly občas vystaveny a k přitažlivosti by mohly být pro žádost (a nemohli dát Kelly Danse pryč).

Starý Hermès

Při pohledu zpět na staré ceny je určitý druh bolesti na hrudi. Pokud jen! Těch 32 cm Sellier Kellys vystavené u polovičných výhod byly 6 500 $. Můj první nákup Birkin byl 8 900 $ (nebo o nich) za 30 cm v Raisinu. Pamatuji si, že jsem se tehdy podíval na stránky pro prodejce a myslel si: „Kdo zaplatí za tu šílenou cenu značení?“ Když jsou tyto šílené ceny značek asi polovinou toho, co teď vidím. Zdá se, že ceny exponenciálně zvyšují a jako zákazník je těžké držet krok.

Dalším mírně dráždivým problémem, který najdu, je však, když mluvíme o aktuálních cenách, značkách nebo prodejních hodnotách, takže se zdá, že četné v médiích není schopen prozkoumat, co tyto tašky skutečně stojí. Jak četné „zpravodajské“ články jsme si přečetli, kde se považuje za danou tašku Hermès, že stojí 20 000 $ nebo více? (Hej, Newsweek: Žádný Vert Bosfore Birkin, dokonce ani v exotickém, se nebude prodávat za 110 000 dolarů. To je zbožné přání prodejce.

Do jisté míry samozřejmě chápu, že pro mnoho lidí, kteří nedrží krok s nabídkami a neustále se měnícími cenami, to může být trochu matoucí. Stejná položka může mít různé ceny v závislosti na použité kůži nebo na struktuře.

Hermès 2022 Ceny

Nyní, samozřejmě, když píšu tento článek, se Hermès rozhodne oznámit, že je čas na zvýšení ceny – což se přiznalo každoročně každoročně. Takže když pro vás mám informace o cenách … .. hodně z toho bude trochu zastaralé.

Nikdy se nebojte! Udělal jsem maximum, abych získal co nejvíce nových informací, a pro zbytek procházím podél některých odhadů.

Několik nových potvrzených cen Hermès BAG za 2022. Graf prostřednictvím @the_notorious_pink.

Jak se to stane, od tohoto psaní se ceny dosud úplně nezměnily. Proto budu zahrnovat „staré“ ceny spolu s odhadem toho, co by mohla být nová cena. Tyto „odhady“ jsou založeny na omezených potvrzených zvýšených cenách, které jsem zaznamenal výše (uvádějí Hermès klienti), v rozmezí od 2% do 5%. Odhadované číslo jsem zaokrouhlil nahoru nebo dolů na nejbližší 25 $, protože Hermès má tendenci dělat, zaokrouhlením dolů, když se cena chystá zasáhnout „velká“ čísla (např. Nový tisíc), kterým Hermès může chtít vyhnout.

Moje vyloučení odpovědnosti

Všimněte si, že Hermès nemá tendenci zvyšovat ceny o sudé procento nebo napříč deskou; Některé ceny se nemusí vůbec změnit, v závislosti na stylu tašky nebo kůže; Občas se také sníží některé ceny. Zjistil jsem, že ceny exotických sáčků se nemají tendenci se zvyšovat o stejné procento jako běžná kůže – obvykle je to méně. Vezměte prosím na vědomí, že sloupec odhadu je pouze návrh. Sloupec ceny 2021 je přesný, jak uvádějí členové Purseforum; Nový odhad cen je založen na čísle 2021 plus 2-5%. Všimněte si také, že procento, které si vybírám, je poněkud svévolné, ale protože Hermès má tendenci zaokrouhlit své ceny na nejbližší 25 $ a rozhodnout se odhadnout procento o několik bodů v obou směrech (řekněme 3,5% místo 3%) nevede Chcete -li dosáhnout podstatného rozdílu (5 000 x 0,03 = 150 $, 5 000 $ x 0,035 = 175 $).

Aktualizuji níže uvedené grafy s potvrzenými cenami 2022, ale Purseblog a potřebujeme vaši pomoc k tomu! Cenové vlákna Purseforum jsou zdrojem informací generovaného členem. Když si zakoupíte tašku, podívejte se na toto vlákno, což je cenové vlákno Purseforum 2022. Citujte poslední příspěvek, odstraňte „[QUOTE]“ na začátku a na konci, přidejte cenu, kterou jste zaplatili (bez daně) v butiku Hermès v vhodné sekci tašky, spolu s datem nákupu a kůží a Předložit. Takto všichni získáme nejnovější a mnoho aktuálních cenových informací. Jakmile jsou předloženy nové ceny, aktualizuji tento článek. Děkuji!

Odhadované zvýšení cen Kelly. Graf by @the_notorious_pink.

Odhadované zvýšení ceny Birkinů. Graf by @the_notorious_pink.

Odhadovaná Constance a Lindy se zvyšuje. Graf by @the_notorious_pink.

Odhadovaný Picotin a Evelyne se zvyšuje. Graf by @the_notorious_pink.

Pokud to čtete po roce 2022, klikněte sem pro Hermès Shopping Subform a přejděte dolů na „[rok] ceny Hermès Bag – žádné chatování, prosím!“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post