Ale já jsem opravdu žádoucí, že taška …

, když jeden z našich prodejních tašek nabízí, nízký, stejně jako hle, kterou vždy dostaneme otázku, “děláte již tuto tašku?” – Bohužel odpověď není č.

Když jsem poprvé začal dělat tašky, opravdu jsem ne-dělat nic! Můj věřil, že vyráběl sezónu, stejně jako když nabídne, je to dobré. Jako designér, byl jsem nadšený, že jsem nabídl omezené vydání, produkuje vážnost, aby se dostal, když to bylo ještě k dispozici. Teď jako obchodní žena jsem začal uvědomit, že to nebyla nejlepší ekonomická volba. Právě tady jsem stál všechny tyto peníze na výstřely produktů, fotografování výhonků, linkovými listy atd. Stejně jako pak to bylo jako házet všechny ty peníze pryč, když nabídl? Oops!

Ale jako bláznivý mladý návrhář, jsem původně dělal 4 sezóny ročně !!! PRO BOHA!

Díky tomu jsem si uvědomil, že jsem byl stejně málo pro to stejně jako brzy jsem se zbavil svých létových sbírek stejně jako o rok později, mé svátky. Stále jsem ještě debutoval 12 nových barev ročně! Který se extrémně rychle zvyšuje na internetu, stejně jako i loajální nakupující. Další věc, kterou víte, mám více než 60 barevných možností, někteří pouze nabízeni v jedné velikosti, stejně jako ne novější styl, stejně jako nakupující jsou zmateni.

Tak pojď 2019, rozhodl jsem se přestat dělat velkoobchod, stejně jako zaměření na to, co moji nakupující chtěli. Začal jsem opravdu dělat více svých nejlepších prodejců, zjistit, jaké barvy k přerušení i nenabízet tolik nových barev za rok, takže se mohu zaměřit na nové styly, nové zboží, atd.

Cítilo se jako celé nové podnikání.

Nyní přesně, jak zjistíte, co je to? Prodej znamená, že jsme udělali více. Takže pokud je to tam, stejně jako nabídky, to je hotovo. Nyní s plnohodnotným zbožím, když nabídne, budeme plánovat více. Jediné, co nemůžeme ujištění, je kdy. Může být 6 týdnů nebo dokonce 6 měsíců, než jsme schopni udělat více.

Doufám, že to pomáhá pochopit, stejně jako rozluštit naše webové stránky! Pokud jste někdy máte obavy, můžete se k nám připojit pravidelně pro naše online sezení nebo online chat s námi kdykoliv!

Šťastné nakupování!

Chcete zjistit více o nás, stejně jako naše kabelky? Klikněte přímo zde, abyste se dostali na seznam!

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Vaše preferované mini kabriolet batoh je … 31. ledna 2022In “Lauren”
Rozumíte tomu, jak je vaše peněženka vyrobena? 2. března 2018In “módní podnikání”
Je křížový hobo taška pro vás? 23. ledna, 2022In “rozvíjející se designéry”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Kooba CallieKooba Callie

potěšil den svatého Patrika! Kooba Callie Dnes si všichni přejí být Irové! Nevšimnete si, že v den svatého Patrika se všichni začnou bloudit ze seznamu příbuzných, díky nimž je irský.