Udělal jste matematiku?!?

Po 10 letech po dobu 10 let (většinou během mých dospívajících let), stejně jako vidět přesně, jak Ergy stejně jako snadná evropská móda jsem pochopil, že jsem si přála. Měl jsem příbuzné v Chicagu, takže to bylo ideální místo pro mě, abych se ocitl stejně jako rozvoj řemesla jako studentský student.

Líbí se mi výroba náladových desek, kreslení gragy kostra jako Croquis, stejně jako při pohledu na vinobraní úpravy jako motivace pro mé nové návrhy, během posledních dvou let. Nikdy jsem nebral žádný typ třídy na budování značky, takže jsem se cítil, jako by byl čas pochopit obchodní stranu módy! Být BFA Major v Columbii, zaměření je na skutečném stylu, takže interning pro malého podniku učinil celkový smysl. Za pouhé dva týdny jsem objevil hodně o obchodní straně módy, co dělat, stejně jako to, co neudělat jistotu!

Brynn mi vysvětlil při výběru svých materiálů, musíte přemýšlet o úkor materiálů, jakož i pobyt ve vašem rozpočtu. Pak mi ukázala, že můžete organizovat cokoliv využitím nákladních listů, které hlásí všechny náklady spojené s vaším produktem.

Zde je místo, kde je matematika!

Takže má zásadní šablony listů, kde vstupujeme všechny suroviny. Stejně jako od vzorců (Díky Bohu!) jsou již v listu, kdy jsme začali děrování v různých číslech, stejně jako scénáře, které přesně vidíte, jak moc se změní náklady. Zvýšením pár centů na váš materiál nebo hardware, vaše peněženka by se automaticky zvýšila.

Začal jsem chápu, kdybych si přál styl šaty, musel bych zjistit náklady tkaniny, práce, stejně jako přesně kolik mého konečného produktu bude předtím, než jsem to nabídl. Módní podnikání není jen přesně, jak elegantní, edgy, stejně jako módní váš styl je, jeho podobně o tom, kdo kupuje váš styl, stejně jako přesně to, kolik to bude náklady, aby to udělalo, stejně tak výrazně, kolik to moc jsou ochotni na to utratit.

$ 1095.00.

$ 365.00.

Například na designérku 101 kabelky, můžete vidět, že podobné tašky mají extrémně odlišné ceny od surovin, jakož i okrajů. Při hledání materiálů se neustále zapojujeme čísla, abychom viděli přesně, kolik by to nakonec nakonec na velkoobchod, stejně jako v maloobchodu, stejně jako to, co potřebujeme ke změně. To je důvod, proč děláme tuny výzkumné studie, abychom zjistili, jaký trh bude mít i kdyby to bude prodeje.

Jsem nadšený, že jsem objevil více z této stáže, stejně jako to, co skutečný svět módy skutečně je.

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Rozumíte tomu, jak je vaše peněženka vyrobena? 2. března 2018In “módní podnikání”
Klíčové nákupy Habitsfebary 20, 2015In “Móda”
Učit se, růst, discoverseptem 11, 2015In “móda”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post