Jste značka loajalist nebo diverzifikujete svou sbírku?

Sbírala jsem tašky pro více než deset let, a v té době se moji chutě rozvíjeli a změnili mnohem vícekrát, než si můžu dokonce pamatovat. Sběratelské kabelky mě skutečně naučilo hodně o sobě a také jsem se naučil spoustu lekcí na cestě.

Samozřejmě, všichni máme různé vkusy a rozhodnout se utratit naše peníze jinak a Svatý Grál jedné osoby by mohla být zapomenutá kabelka pro další osobu, která sedí v zadní části jejich sběrného prachu. Přesto, jako milovníci kabelky, jsme všichni vázáni společnou vášeň pro sběr, a dokonce i když naše chuti a preference se mohou velmi lišit, je snadné najít běžné, jak shromažďujeme a obchodujeme.

Vývoj sběru

Když jsem poprvé začal sbírat tašky, byl jsem jistě značkou loajalisty. Poté, co obdržel Louis Vuitton Fast 25 pro moji absolvování střední školy, moje chtíč pro mnohem více začal. Moje další 4 nákupy sáčků byly tašky Louis Vuitton a miloval jsem myšlenku mít malou kolekci Louis Vuitton. Storied historie značky a velký výběr byl velkým prvkem v tomto snu. Chtěl jsem to všechno vlastnit!

Nicméně, jak jsem měl starší, jsem začal gravitační k jiným značkám. Brzy jsem šel na druhou stranu spektra; Chtěl jsem vlastnit tašku z každého hlavního designéra, a množství, které jsem vlastnil, bylo pro mě nezbytné. Konečně jsem zasáhl bod v mé sbírkové cestě, kde se stalo mnohem více o tom, co mi taška dala motýly a potěšil mě, než cokoliv jiného.

Začal jsem prodávat pryč sáčky, které jsem poprvé nepoužíval, a naklonil jsem se, že nemyslel tak moc o tom, jaký tašku az jaký návrhář byl jsem kupoval. Spíše, nyní si koupím, co se mi líbí a co se mnou mluví v tuto chvíli. Kupodivu, po letech Svačení od tašek Louis Vuitton, když jsem byl v mém “diverzifikovaném” fázi, moje kolekce je nyní těžší na LV než jakákoli jiná značka. Legrační Jak věci vždycky přicházejí celý kruh!

Jak nakupujete pro tašky?

Jste značka Loyalist? Snažíte se diverzifikovat svou sbírku? Nebo, jako já, jednoduše si koupíte, co mluví s vaším srdcem?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Osobní péčeOsobní péče

Podívejte se na menší podniky, nemyslím si, že lidé pochopí, jak je každý člen týmu v rámci společnosti. Stejně jako zapojení na Brynnn Capella Inc. Každý konec našeho růstu je