Zjednodušte svou peněženku

v celém svém životě Vždy jsem si všiml lidi, zejména žen, přinést tyto velké, objemné peněženky s nimi všude, kam jdou. Život je již tak komplikovaný, proč způsobit ještě více stresu tím, že přinese něco, co vás váží?

To je část konceptu za důvod, proč se Brynn rozhodl ve stylu těchto daye mini peněženky. Pokud víte, že máte metodu také mnoho karet, věřte mi, vyčistěte si peněženku, abyste zajistili, že zahrnuje pouze základy stojí za to. Většina obchodů s výhodami v těchto dnech vám umožní vyhledat svůj účet podle telefonního čísla stejně, takže kopání s tím nepořádkem po dobu 5 minut nestojí za to.

Další fantastická věc o nich je, že jsou unisex, stejně jako mohou být využity jako peněženka, držitel vizitky nebo cokoliv jiného, ​​co můžete požadovat! Je to tak štíhlé, stejně jako kompaktní, že se vejde do zadní části kapsy nebo v malých taškách snadno. Barvy odrůdy od neutrální až po jasnější, stejně jako máku, takže existuje barva pro každého. Můžete si také spárovat peněženku s našimi nedávno vylepšenými klíčovými foby! Ideální i pro každého. Barvy se liší, ale klíčovou funkcí je, že jsou ve tvaru v ruce, stejně jako byste mohli připojit vaše tajemství na obou stranách, takže pokud děláte valet, můžete rychle sundat jeden soubor, ale udržujte všechny ostatní klíče / položky s tebou. Méně nepořádek = méně stresu.

Dalším důvodem produkujících tyto peněženky bylo, že by snížilo množství promrčení, které vydáme do světa. Pokud bychom mohli jen využít zbytečné kůže z našich peněženek, stejně tak i otočit je do něčeho praktického i jednoduchého, proč bychom neměli. Být udržitelnější je v současné době mimořádně důležitá, stejně jako tak, abychom chtěli udělat naší část.

Plánujeme je brzy na internetu, nicméně mezitím můžete přijít osobně osobně na jednom z našich nadcházejících akcí.

Jeden z laskavých show-dubna 29-30 stejně jako 1. května

Wells Street Art Festival- 11-12

Také nyní prodává v Hazel Boutique.

Další informace naleznete zde.

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Den otce Dárkové nápadyJune 14, 2016In “Příslušenství”
Jak organizovat vaše Wealetaugust 5, 2021in “Příslušenství”
Někdy prostě musíte nechat je nechat accessecember 22, 2020In “příslušenství”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post