Purseforum Roundup – 22. února

potěšeno v pátek! Vypadá to, že jsme cestovali po lokalitě pro tento týden Purseforum Roundup, s největší pravděpodobností, protože, jak mnoho z vás ví, Purseforum postupovalo v průběhu let a zahrnovalo mnohem víc než kabelky! Nejprve se zastavíme s Chanelem, abychom šli do skutečně pulzujícího expozičního vlákna, a poté na odvolání zkontrolujte nový make -up. Poté, co v Louise Vuittonu stojí dlouhou dobu klub, oslavíme milník s fanoušky Alexantera McQueena a než se kolaps vyčerpaný před televizí několika občerstveními z naší kuchyně Purseforum. Všechno začíná níže!

Objevili jsme některá vynikající expoziční vlákna v Chanelu, abychom vám ukázali tento týden. Členka Purseforum i Chanel Mificionado WIN28 milostivě sdílely svou rostoucí sbírku tradičních stylů Chanel ve skvělých obchodech s očícími, velkolepými barvami. Nezapomeňte se zastavit u ohromujícího přímořského přístavu Sonicbabe, kterému se věnují výhledem na oceán a také její elegantní nové dětské tote! Vlákno na nákupy únoru, nutností pro jakýkoli typ milovníka Chanel, je samozřejmě mimořádně navrhovanou zastávkou!

Jste fanoušek Mac? Nikdy nepřestaneme pracovat na objevování fantastických nových produktů v podprocesu nákupu Mac v kosmetickém subforum. Toto vlákno bylo tento týden hektické, protože členové zásobují nejnovější produkty z linie Archie’s Woman, jako je tento fantastický zátah od ženy Stardust. Když už mluvíme o odvolacím baru, zkontrolovali jste chvástání i podobní rave? Tento úžasný zdroj má hodnocení na velké řadě produktů a tento týden jsme tam dostali několik fantastických doporučení. Pokud je péče o nehty mnohem větší zájem, nezapomeňte jít do sekce a také sekci ranres!

Povětrnostní podmínky nebyly tento týden zdaleka jarní, ale Louis Vuitton Clubhouse se rozhodně cítil v teple i Sunny, když jsme identifikovali tuto rozkošnou expozici od člena EPI Club Dlynn. Klub LV má něco pro každého, protože členové se shromažďují ve vláknech věnovaných jejich preferovaným stylům z této značky Powerhouse. Pokud to stále mrzne, kde jste, možná jde o šátek, Bandanna i Serape Club vás zahřejí. Líbí se nám tento fantastický výstřel Cilifeneova tria šálek, z nichž jedna krásně stylizovala ohromující bundu Balenciaga Moto. Klubový dům má něco pro každého fanouška Louis Vuitton, takže nezapomeňte se zastavit a objevit své oblíbené!

Když už mluvíme o šátcích, pochopili jste, že Scarf Alexander McQueen letos slaví své desáté výročí? Kam šel čas? Člen Purseforum Jamamcg to přinesl do našeho zájmu tento týden, což vyvolalo dlouhý pohled na vlákno v šatnících příslušenstvích s nabídkou šátek Alexander McQueen. Oslavujeme společně s fanoušky AM v tomto vlákně a zaměřujeme se na toto tradiční příslušenství. Vibrující sbírka Gunsandbanjos je naprosto nádherná a právě tento týden sdílela Princessd dvě tradiční barevné kombinace, které určitě upoutá vaši pozornost. Věříme, že v našem šatníku je vždy prostor pro jednoho mnohem více McQueen Scarf – souhlasíte?

V neposlední řadě jsme však udělali rychlou pomlčku s hřištěm, abychom viděli, o čem naši členové mluví kromě módy. V televizi i kině je vlákno Downton Abbey po řadu týdnů topperem grafu, stejně jako program, všechna skutečná vlákna v domácnosti poskakuje i každý týden. Jako obvykle nám vlákno Netflix poskytlo několik fantastických konceptů pro kontrolu na deštivé nedělní odpoledne. Chcete -li se vynořit, co jde s skvělou televizní show mnohem lépe než fantastické občerstvení? Zkontrolujte tyto dekadentní muffiny čokolády z Lazeny, které jsme objevili v kuchyni Purseforum. Vinná potěšení jsou tak zábavná!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post