Celebrity jdou na sváteční nákupy s taškami z Givenchy, Louis Vuitton a Chanel

Prázdninová sezóna je na nás plně a zdá se, že celebrity sami dělají neobvyklé množství prázdninových nakupování. (I když nikdy nebudeme schopni vypočítat nevýslovné hodiny, které osobní asistenti tráví nakupováním po celý rok. Modlete se za ně.) Na konci minulého týdne všechny celebrity, které nebyly tryskaly z Paříže a Victoria’s Secret Módní přehlídka zasáhla obchody v Beverly Hills, West Hollywood a NYC. Někteří nesli příliš velké totes, aby se skládali z jejich dovolených, zatímco jiní právě nesli příliš exotické kabelky bez důvodu.

Ashlee Simpson
Fendi peekaboo taška
4 550 $ pomocí Saks
Paps nedávno identifikoval Ashlee Simpson, který nesl černý Fendi Peekaboo, zatímco se procházel kolem Beverly Hills se svým manželem Evanem Rossem.

Bella Hadid
Taška Givenchy Lucrezia
Nakupujte tašky Givenchy pomocí Net-a-Porter
Tady je Bella Hadid, která nesla lesklou reliéfní koženou tašku Givenchy Lucrezia, když po nahrávání Victoria’s Secret Fashion Show opustila Paříž se svým faříkem. Bella a Gigi se objevili v letošní show.

Katherine Schwarzenegger
Taška Givenchy Pandora
1 940 $ pomocí Net-a-Porter
Celeb Spawn a autor Katherine Schwarzenegger nesli umyté jehněčí Givenchy Pandora, zatímco nakupovali v Chanel v Beverly Hills

Kyle Richards
Louis Vuitton Neverfull Bag
Kyle Richards se dívala na svou klasiku Louis Vuitton, která nikdy nebyla v západním Hollywoodu splněna její vlastní nákupní potřeby. Pokud uvažujete o neverfulním nákupu, nezapomeňte nejprve vyhledat radu od našeho maximálního průvodce tašky.

Kylie Jenner
Hermès krokodýl Birkin
Klan Kardashian-Jenner se od pozdních lidí spoléhal poněkud silně na svou dostatečnou sbírku exotických tašek Hermès. Tady Kylie Jenner opouští Maxfielda s vlastní béžovou Croc Birkin.

Lady Gaga
Louis Vuitton Pet Dogrier
Tady je Lady Gaga, opouštějící svůj byt NYC nebo byt se zbrusu novou akvizicí v závěsu: Francouzský štěňátko! On je přirozeně převeden v lodi Louis Vuitton Pet Dog Carrier.

Yolanda Hadid
Prada Top Manage Bag
Nakupujte pytle Prada pomocí Net-a-Porter
Jakmile se vrátili na tuto stranu rybníka, rychle dohnali papy. Yolanda je zde vidět a má atraktivní šedý taška prada top.

Zendaya
Chanel Classic Clap Bag
Nakupujte tašky Chanel pomocí kolektivu vestiaire
Konečně, tady je Zendaya, doprovázející svou maminku do hry Knicks v NYC. Má okouzlující prošívaný černý chanel klasický klapkový sáček. Ve spoustě tašek Zendaya můžete vidět mnohem více jejích oblíbených chanel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post