Gucci slaví čínský rok myši svou sbírkou Mickey Mouse Collection

, ačkoli mnoho značek vydalo vlastní spolupráci Disney, jen málokdo tak učinil způsobem, který kombinuje vintage, ale okouzlující přitažlivost, která mi milovníky módy skutečně vzrušuje. Z tohoto důvodu někteří zákazníci najdou spolupráci Disney, aby vypadaly mladistvé, ale nechají to na Alessandro Michele, kreativní ředitelku Gucci, aby vytvořili konečnou sbírku Mickey Mouse. Pro tento lunární nový rok slaví Gucci rok myši se speciálně navrženou sbírkou, která není nikoho jiného než nejslavnější myš, Mickey Mouse.

Existuje velmi Gucci-esque kampaň, která se shoduje se spuštěním, zastřeleno fotografem a režisérem Harmony Korine a hlavní roli herečka Ni Ni, herec Earl Cave a designér/stylista/básník Zoë Bleu. Kampaň byla zastřelena v Disneylandu v Kalifornii, aby předvedla sbírku, která zahrnuje vše od tašek po oblečení pro muže i ženy, stejně jako boty, doplňky a šperky. Tato kolekce je expanzivní, což vám umožní oblékat se hlavu až do špičky ve sbírce nebo vybrat klíčové kusy, aby byly ve vašem šatníku standouty.

Disney x Gucci Globe-Trotter Střední kufr

Online exkluzivní Disney x Gucci GG Marmont Malý taška na rameno

Disney x Gucci Malá taška na rameno

Dámský disney x Gucci Ace Sneaker

Mikina Disney X Gucci s nadměrnou velikostí

Disney x Gucci iPhone X/Xs Case

Tričko Disney X Gucciho

Disney x Gucci Wool Cardigan

Pojďme si promluvit o taškách, že? Mini GG Supreme Canvas s Mickey Mouse Print je standout skupiny (toto je můj oblíbený taška celé kolekce). Tato verze Nejvyššího plátna GG byla představena jako kývnutí na minulou tkaninu z 80. let. Tento GG tisk je více rozložen než typický GG tisk, který dnes vidíme a je reprodukován digitálním tiskem s vysokým rozlišením, který sedí vedle hnědé kůže. V taškách zdobí různé velikosti ikonického tisku Mickey Mouse tisk a můj oblíbený je malý Mickey hladce propojený mezi potiskem GG (mám telefonní pouzdro v košíku, dostanu to, nemůžu mě zastavit). Na kůži slonovinové matesé s vícebarevným Mickeyem a Minnie Mouse Cartoon tiskem je opravdu úžasná verze tašky Marmont ramen. Tato taška na kbelík obsahuje vintage GG tisk s jedním velkým tiskem Mickey Mouse. Pro menší dotek této sbírky se rozhodněte pro tento kulatý mini taška. A pokud opravdu chcete jít ven, získejte kufr Globe-Trotter, protože je to další úroveň úžasná.

Nakupujte celou sbírku Disney X Gucci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post