Jak nakupovat senovou tašku s StockX

Jsem stvoření zvyk. Mám rád svou vlastní rutinu-ve skutečnosti, toužím to. Vlad se neustále dostane na mě o tom, jak musím pustit trochu, nebo alespoň být otevřen, abyste se snažili něco nového. Naštěstí mi vždycky pomáhá rozbít z mých vzorů a obvykle mu děkuji, protože se cítí dobře, že zkusí něco nového a uspět. Je to stejné pro mě, když se to týká nakupování: Líbí se mi jít na své typické webové stránky, mám rád známo, co očekávat v mých zkušenostech, a mám rád jednoduchou celkovou transakci. Ale běh těchto stránek mě nutí podívat se na nové cesty a místa, která naštěstí implikuje, že objevuji úžasné stránky jako Stockx.

Přivedli jsme vám úvod do stránky dříve v létě, a hojně dost, Amanda použila StockX, než se někdy natáhl. Kromě toho jsem hledal pár tenisek pro mě a Millie (já vím, jsem tak extra), stejně jako vyprodaný, tvrdý Louis Vuitton X Supreme položky a byl jsem výsledkem ve Stockx také. Místo je velmi odlišné od toho, co jsem zvyklý používat, a stejně jako jsem řekl, mám rád, co přesně očekávat. Ale když se jejich tým natáhl a trávili jsme čas mluvit, naučil jsem se mnohem více o procesu nákupu a začal jsem ocenit jeho nuance. Také jsem se dozvěděl, že vše, co se prodává na Stockx, je zaručeno autentické a také v minimálním, vynikajícím stavu.

Z konkurence

StockX je zcela odlišný od jiných aukčních a prodejních míst, které jste viděli nebo používali. Existují některé běžné mylné představy (měl jsem je sám), ale jakmile jsem se stal spokojeným s webem, naučil jsem se, jak to funguje a najdu ho za další úžasné místo, které hledat pytel vašich snů.

Jeden z úžasných věcí o StockX je to, že když můžete vidět určitou žádost o sáčku, můžete nabídnout tuto cenu a prodávající může přijmout vaši nabídku, a že taška je vaše. Jen proto, že cena je položena prodávajícím, neznamená, že to bude taška prodána. Přijetí nabídky na poznamenou tašku je výhradně až na prodávajícího a máte skutečnou šanci dostat dohodu. Jeden aspekt, který si myslím, že nabízí nejvíce vhledu pro spotřebitele a to nedostal dostatek pozornosti, že můžete zkontrolovat historii prodeje na tomto konkrétním sáčku, který se podíváte v průběhu času. To vám dává počtu prodeje na akcií tohoto konkrétního sáčku, jeho cenové prémie a průměrné prodejní ceny. To vám dává obraz, kde by mohla být rozumná nabídka na konkrétní sáčku, a tento typ transparentnosti na prodejní informace na jednom místě je neobvyklý mezi aukčními místy. Pokud se rozhlédnete po sobě na Stockx, uvidíte, že jsou obchody.

A pokud taška, kterou hledáte, není nyní k dispozici na stránkách, teď se nebojte. I když konkrétní taška nemá v tuto chvíli žádné aktivní prodejce, můžete pro ni ještě umístit nabídku. Dělá tak prodejci vědět, že zajímají zájemci, které mohou pomoci coaxe neplikované kousky z šatnosů lidí. Je to přidaný kousek flexibility, která pouze Stockx nabízí, a je to dobré pro kupující a prodejce.

Udělali jsme rychlé video, abychom diskutovali o některých aspektech systému webu, který se liší, když se to týká Stockx (učím se tím, že vidíte, takže jsme si mysleli, že by to mohlo pomoci ostatním). Celkově to, co můžete očekávat od Stockx, je vynikající podmínkou sáček, který byl odborně ověřen. Společnost pevně stojí za těmito dvěma věcmi, takže pokud se cítíte buď neodpovídá vašim očekáváním, Stockx poskytuje kupujícím záruku vrácení peněz. Strukturální vylepšení, které lokality přináší na trh pre-vlastního sáčku, jsou významným požehnáním pro kupující i prodejce, a směřují k budoucnosti, které nabídnou lepší nákupní zkušenosti pro všechny zúčastněné.

Pokud vidíte něco na stránkách, které se vám líbí (a je tam hodně, aby se vám líbí, věřte nám), jste ve štěstí – jsme se spojili s Stockx nabídnout Purseblog čtenáři 15% z jejich prvního nákupu s kódem Purseblog15.

Coupon Alert.

Kde Stockxx.com.

Kód purseblog15.

Co 15% sleva na první nákup

omezení –

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post