Purseforum Roundup – 3.července

Hi Purseblog rodina! Naštěstí je to pátek, stejně jako v ideálním případě nyní pochopit, co to znamená – máme aktualizaci na nejnovějších novinkách Purseforum pro vás! Jsme právě tady, abychom vám přinesli několik z nejkrásnějšího člena-děleného obsahu, ale nepamatujte si, že jsem si nepamatoval, že je členem domácnosti TPF najít vše, co naší čtvrti musí nabídnout. Udržet, že je uvedeno, pojďme nejlépe v …

Dnes začínáme s nějakým červeným horkým gucci. Tento nový doplněk byl sdílen členem T_V v “New Gucci: Kolektivní mini expoziční vlákno!”. Gucciho Quilting je stále velmi vyhledávaný, stejně jako milujeme to v červené barvě.

MalinaPurse sdílela její Super Unique Woman Dior Ideální pár v “Žena Dior (pouze obrázky)” Doporučení Doporučení. Tento uzel absolutně vzal můj dech. Struktura na této ženě je nádherná.

Křičet na jeden z mých preferovaných hermès tašky. Osobně cítím, že to nedostane dostatečnou lásku. Ano, mluvím o 24/24. Náš člen Ilqa publikoval tuto kouzlo k “Red Color Family … Pics pouze!” Doporučení. Jaký opravdu ohromující podíl!

Skutečně se mi líbí vynikající marnost, takže filigránová taška drží zvláštní místo v mém srdci. Tento atraktivní stunner byl vydáván naši člen Ananna02 v “** Vanity Filigree Case ** klub” vlákno.

Náš člen Soniakaur dostal vynikající dárek pro její 23. Svatební výročí událostí – krásný Pochette Metis! Zkontrolovat mnohem více podrobností v její exposu závit “Můj první Louis Vuitton”.

Stejně jako milující flowery Vibes člen Chrisenvouge88 sdílený v “, který trenér taška dnes přinášíte?”. Jaký výborný pop barev na léto!

Děkujeme všem za naladění, abych zkontroloval, co naši členové museli tento týden sdílet. Dotkneme se základny opět příští týden s mnohem více kuželkových očních bonbónů. až do té doby mít vynikající víkend.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post