Betsey Johnson najde její pravdivé volání s hloupými večerními taškami

Když jsem si nedávno všiml, že řada nových betsey Johnson spojky bylo přidáno do inventáře na Nordstrom.com, nemohl jsem být mnohem potěšen. Vždycky jsem byl obrovský fanoušek přesně, jak Betseyho glitzy, holčičí, přes-the-top estetiku překládá k zábavě, ekonomické tašky, které jakýkoli typ mladé ženy s nadšeným smyslem pro styl by rád přivedl na noc ven, Stejně jako vidět její přijetí tohoto trhu činí tolik smysl.

Něco jako Betsey Johnson Betsey Soiree Crossbody Crossbody Crossbody může být naprosto směšná ve velkém sáčku, nicméně v malém tašce, to dokáže být naprosto směšné skvělým způsobem. Vzhledem k tomu, že se zdá, že zůstatek je přesně ten, který betsey chce udeřit, doufám, že v budoucnu vidíme mnohem více spojek.

Je zřejmé, že tato spojka není pro slabé srdce nebo někdo, kdo se vezme s modikem vážnosti, ale je to ten taška, že jste v některých případech toužíte, jste měli ve svém šatníku na ty noci, že se všichni vaše oblečení zdá být trochu nudné. Věřím, že všichni máme tyto momenty (měl jsem si jeden minulý víkend), takže mít hloupý, poněkud ekonomická taška k smrku bla bla, měl být něco, co máme v rezervy. To nemusí být ten, který byste si vybrali, ale motivuji vás, abyste šli ven, stejně jako objevte spojku, která vás usmívá. Nákup s Nordstrom za $ 98.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post