Milujte to nebo nechte to: Balenciaga bezplatný Blackout AJ City Bag

Jsem dlouholetý fanoušek motocyklových tašek Balenciaga. Balenciaga byla úplně první špičková značka, z níž jsem si koupil několik tašek, z nichž první přišel z peněz, které jsem ušetřil v mé univerzitní práci. V mém srdci budou mít nejen zvláštní umístění, avšak slochovy, poseté styly stále ve formě mého osobního stylu poněkud téměř o deset let později.

Poprvé jsem se upadl jako u balenciaga tašek během éry Nicolas Ghesquiere, stejně jako nyní jsme dva inovativní režiséři vyloučeni z jeho působení ve značce, v prvních dnech vedení Demna Gvasalia. Doposud znovu zaměřil zájem značky na dekonstruované streetwear, což je jeho specialita, stejně jako spolu s tím, provedl trochu dekonstrukci na jednom z nejznámějších kusů značky.

Motocyklové sáčky mají několik vizuálních podpisů a nejdůležitější je vzorec sáčku. Na tašce Balenciaga Blackout City AJ, vzorec přetrvává, ale cvočky jsou odstraněny; Místo jejich místa získáváme perforace i nepříznivou oblast na pozadí ultra-matte koženého pozadí. Tato verze hlavního nastínění tašky je koncept samotné tašky, avšak v metodě, která nevypadá jako nedokončený maket, a také je to můj preferovaný styl města v letech.

Bohužel, úžasný koncept i poprava činí tašku výrazně nákladnější než základní město, což znamená, že ji pravděpodobně nepřidávám do své sbírky. Pokud je však váš rozpočtový plán o něco všestrannější než můj, může být tato taška za 2 950 $ přes Balenciaga.

Takže mi řeknete: Jste do této tašky jako já, nebo dáváte přednost tradičnějšímu vzhledu Balenciaga?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post