Dovolte nás v roce 2017 s dvojitou dávkou Jennifer Lopez, stejně jako její nádherné tašky (a více!) (A více!)

Poslední dny roku 2016 skutečně poskytly v oddělení peněženky (tímto způsobem, stejně jako tato metoda pouze). Celebrity jsou obvykle obtížné oblast mezi Vánocemi, stejně jako nový rok, nicméně body, které nemají žádný problém, který je objevují mimo úlovek, posypali podél pohonu Rodeo, stejně jako čekání na přílety vchodu do LAX s úžasnými novými taškami z Chloé, Hermès as více. Oni (většinou) se zdály být opravdu extatické, že jsou s dobrými přáteli, stejně jako fam před kamerami. A jak slíbil, J-Lo dělá dvě oddělené vystoupení, se dvěma samostatnými úžasnými taškami. 2017 je pryč na poměrně vynikající start, pytel.

Bryshere Y. Grey.
MCM Nomad Duffel.
1 200 dolarů prostřednictvím Shopbop
Tentokrát začneme zaokrouhlení s velkou taškou, pro změnu. Zde je Empire Star Bryshere Y. Gray, míří k vzhledu na skvělý den Philadelphia s elegantním MCM Nomad Duffelem.

Chrissy Teigen.
Hermès Birkin.
Chrissy Teigen byl právě nedávno identifikován na LAX přinést kojenecká Luna stejně jako černá kůže Hermès Birkin s zlatým hardwarem. Hermès není dost podivně značkou, kterou vidíme Chrissy přinést to často. Dostal někdo nový birkin na Vánoce?

Jennifer Lopez
Hermès Kelly Bag
Tady je J-Lo, vezme její dítě na večeři u úlovku, stejně jako proč, ano, to je narcis žlutá Hermès Kelly taška na paži. Jedná se o neobvyklou barvu pro hermès tašky, stejně jako naprosto nevidíme v lednu.

Jennifer Lopez
Louis Vuitton X Christian Louboutin Kupující Tote
Jak slíbil, tady je J-LO, když znovu, koupíte s některými globálními přáteli na Rodeo Drive. Tentokrát kolem ona přináší jeden z jejích preferovaných tašek, Louis Vuitton X Christian Louboutin kupující Tote, který jsme také viděli, jak ji přivedli během samostatného, ​​především vánoční nákup výlet do barney. Zdá se, že J-LO vezme své jméno spíše doslova.

Miranda Kerr
Saint Laurent Sac De Jour Bag
$ 2,890 pomocí sítě Net-A-Porter
Miranda Kerr se vrátil k jejímu domovnímu trávníku pro dovolenou, protože jeden dělá, i když je jedním z elegantního světoznámého supermodelka. Právě tady přináší černou kůži Saint Laurent Sac De Jour taška na letišti Sydney.

Nicky Hilton.
Chanel tradiční klapka
Obchod Chanel tašky pomocí Kolektivu Vestiaire
Nicky Hilton konečně udělal pouť, aby se chytil s prošívanou chanel tradiční klapkou v tahu.

Nicole Richie
Givenchy Sightingale Bag
$ 1,790 pomocí sítě Net-A-Porter
Papy identifikoval Nicole Richie trakující její dítě vrabec s laxou, spolu se všemi jeho preferovanými luxusními dobrými přáteli, stejně jako hladký givenchový noční pytel.

Vanessa Hudgens
Chloé Kurtis Bag
$ 1,372 pomocí farfetch.com
Konečně, tady je Vanessa Hudgens, míří do úlovku (kde jinde?) S zbrusu nových burgundských semišů, stejně jako kožené chloé kurtis bag.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post