Taška Jacquemus Le Bambino (U) se právě zvětšila a já jsem před třemi a půl lety posedlý

nejmenší taškou, kterou svět kabelky kdy viděl na scéně, a udělal to docela rozruch. Taška, která se nyní známá kolem světa kabelky, byla představena tehdy experimentální francouzský štítek Jacquemus. A navzdory velikosti indukující Agita skončil Le Chiquito v rukou některých z nejslavnějších milovníků kabelky naší doby (myslím Selena Gomez, Emily Ratajkowski, Dua Lipa, Kendall Jenner a další).

V těchto dnech je štítek proslulý pro svou malou tašku už nic jiného než indie a jeho RTW i příslušenství jsou po sezóně nejžádanější, horké předměty. Simon Porte Jacquemus, designér značky, také elegantní a funkční přenášení – víte, ty, které mezi námi budou pracovat pro praktičtější módy.

Už několik sezón jsem měl oči na některé z více použitelných tašek Jacquemusu, díky jejich nepopiratelnému faktoru IT a jedinečným tvarům. Hlavně jsem se díval na Le Grand Chiquito, i když je to pravda, pokaždé, když znovu oživím tašku, mám potíže s tažením spouště. Miluji Jacquemovy tašky kvůli faktoru „Pokud víte, víte“, a líbí se mi, že tašky se více naklánějí na estetiku streetwear, která dobře zapadá do mého šatníku. Stále se vracím do tašek Jacquemus a letos přidám jeden k mé rotaci na mém seznamu.

Představujeme Jacquemus le Bambinou

Začátkem tohoto měsíce představil Jacquemus novou velikost svého roztomilého a vysoce vyhledávaného taška Le Bambino a duha barev mě zaujala, když jsem se procházel Instagramem jedno deštivé odpoledne. Okamžitá podpora nálady, byla jsem téměř hned okamžitě připojena a pomyslel si: „Je to ten?“ Byl jsem také trochu překvapen funkčností této nové tašky, daboval Le Bambinou, protože je poměrně velká velikost.

Le Bambinou je popisován jako taška na obálku a má tlustý ramenní popruh a také horní rukojeť pro více způsobů přenášení. Uvnitř je jedna kapsa a na zadní straně sáčku je také štěrbinová kapsa. Značka je vytvořena z kůže, která má krásně barvu, může se pochlubit tím, že každá kůže je jedinečná, pečlivě vybraná designérem. Protože to poprvé zasáhlo scénu, stále se vracím do Le Bambinou.

Co myslíš? Objevte více nyní přes Jacquemus.

Nakupujte Jacquemus le Bambinou přes 24s

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post