Spotlight: Saint Laurent Monogram Saint Germain Carry

Saint Laurent nedělá zavádějící tašku, stejně jako každou sezónu znovu spustí, že některé značky dělají. Hedi Slimane vyvinula popularitu své společnosti ve snaze vytvořit ty nejlepší verze věcí, které každá dáma ve svém šatníku již chce, ať už je to nejlepší bit-out taška nebo nejlepší pár bot Chelsea, které nosí šest měsíců z roku . To naznačuje, že sezónní variace nejsou tak zásadní jako pro značku, jako je Fendi, stejně jako za těchto okolností, nová zavedení sáčku je vždy zajímavé.

Svatý Laurent Monogram Saint Germain Carry je předběžným rokem 2015 do existující linie monogramu, která je právě nakonec nabízena pro předobjednávku, stejně jako je standardně a také diskrétní k vytvoření solidního pracovního dna pro jakoukoli individuální nadpis pro jednotlivce nadpis do kanceláře každý den. Je vybaven nejjemnějším logem všech monogramových tašek dosud (malý, zlatý „YSL“ na odnímatelném clochette), má volitelné nosné popruhy a ve širokém 14 palcích se hodí ideální do nádherné oblasti pracovního potahu Pro mnoho žen.

Monogram je o něco mnohem jemnější než další super populární tote Saint Laurent, Sac de Jour, stejně jako postrádá super-rozdílný gusset a také na druhou správu, které způsobily podpis. Tato taška se cítí mnohem mnohem více obchodní, alespoň ve svých současných iteracích. Monogram je nyní nabízen pro předobjednávku, ale pravděpodobně se odešle až do září.

Máte takový styl mnohem lepší než Sac de jour, nebo ne tolik?

Svatý Laurent Monogramme Croc-Ramped Monogram Saint Germain Tote
2 650 $ pomocí Bergdorf Goodman

Svatý Laurent Monogram Saint Germain Tote
2 450 $ pomocí Bergdorf Goodman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post