Bottega Veneta San Marco Bag

Doufáme, že jste všichni potěšili náš speciální den Bottega Veneta v úterý! Byl to úplně první zvláštní den na blogu kabelky, stejně jako jsme byli tak nadšeni, že jsme spolu s Bottega Veneta pečlivě spolupracovali. Moje hodnocení tašek nebyla upravena, protože jsme měli možnost je vyhodnotit, opravdu se mi líbila každý taška. Existuje prvek ocenění, který jde spolu s Bottega Veneta. Řemeslo i přírodní kouzlo je naprosto lákavé.

Jednou z mých preferovaných tašek z linie podzimní/zima 2009, kterou jsme neměli osobně k hodnocení, je taška Bottega Veneta San Marco. Web a Doorperson to má v Taupe Best, i když je také nabízen v lilaku. Tato taška se skládá ze soukromých proužků kůže, které jsou spojeny s Karungem (hadem) a také zkroucené, aby se vytvořilo preferovaný efekt. Vytvoření každého sáčku trvá 30 metrů těchto vázaných proužků. Všechny okraje i švy jsou skryty, aby se zajistilo, že spodní část sáčku vypadá stejně nádherně jako vrchol. Taška San Marco vyžaduje dostatek času na výrobu, protože proces kroucení proužků je třeba provést extrémně důkladně, aby se dosáhlo přesné preferované polohy. Zatímco náklady jsou vysoké, určitě stojí za to každý cent. Kupte si tašku s Web a Doorperson za 3600 $.

Nehovovali jsme o fantastických špercích, které Bottega Veneta má pro nadcházející sezónu. Každý z těchto kusů je vyroben ze stříbra i tvaru, aby vypadal jako šperky. Právě zde jsou tři z našich oblíbených:
– Silver Chanderier náušnice [470 $]
– Ozdobený hřeben na vlasy [560 $]
– Přívěsek stříbrného sféry [1 255 $]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post