Deux Lux Ton of Money Hobo

Už jste se někdy podívali na svůj šatník a také si pomysleli: „Přesně chápu, co to potřebuje. Mnohem více diskotéky! “ Já také ne. Ale možná je tu někdo, kdo má, nebo možná máte rádi lesklé věci. Hej, rozhodně ano. V tom není žádná škoda!

Takže ať už chcete do svého života přidat mnohem více diskotéky nebo jen trochu jiskry, může být Deux Lux Tun of Money Hobo jen váš šálek čaje. Buďte však opatrní, protože je to „veganská kůže“, což je elegantní způsob, jak uvést falešný. Pokud jste antikolí, pak je Deux Lux nejlépe ve vaší uličce; Pokud byste raději měli skutečné věci, možná budete chtít hledat jinde. Mohu tomu však věřit stejně dlouho, protože jsem rozptýlen lesklými částmi. Stejně jako oh, přesně to, jak jsou lesklé.

Reflexní vložky jsou opravdu kovové fit dohromady, které si nejprve získaly popularitu s Whiting & Davis před desítkami let, a také je obtížné zjistit, zda by byly tak modro-fialové v pravém životě, nebo jestli je to jen odraz barvy kůže vybírán kamerou. Pokud je to opravdu tmavě modrá se stříbrem, takovým taškem bych typ; Pokud je kov modrý/fialový, jak je na obrázku, projdu. To, co bych chtěl především, by však byla černá verze s vložkami Gunmetal; Byla by to jen nejlepší kombinace průmyslového i glamu. Nákup u Nordstromu za 158 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post