Dovolená Collection – stážista Zkušenosti

Ach ano, 2019 svátek Collection. Co by mohlo být mnohem zábavnější než vytvářet kabelku na prázdniny? Exotické třpytivé kůže a lesklé řetězy … Přijít s velkým kabelky pro všechny těšit … Zní to jednoduše v pořádku?

Zde jsem pracoval na své vlastní projekční praxi – péče o up lemem na historickém oděvu do školy.

Být módní design student, jsem se navrhnout a vytvořit věci každý den. Nicméně, jsem nikdy vytvořena a vytvořil něco, co by měl tak mnoho omezení. Neuvědomil jsem si, jak mají být zahrnuty do procesu navrhování při spuštění podnikání mnoho aspektů. Například, rozpočet, sourcing, obrátek, výrobní plány, akciové, spotřebitelské preference, atd. Se používá k vytvoření s plnou svobodou, pracuje na sbírce dovolená 2019 bylo otevření očí.

Začátek

Musím zažít každý krok procesu navrhování. to vše začalo s hodinami zkoumá možnosti kůže, pak koordinaci zip barvy a hardwarové úpravy. Mezi vzorových požadavků na dotazy zásob, tam bylo mnoho tam a zpět e-maily se všemi našimi dodavateli surovin.

Poté, co jsme udělali plán, to byl čas vytvořit nákladově listů k tomu, abychom je mohli Ceny se prodávat a kdykoliv došlo k set-back nebo nový plán, další náklady list byl vytvořen a dítě jsme skončit s několika z nich.

Dále jsme vytvořili „tech balíčky“, které jsou v podstatě plány každý výrobek, takže žádné problémy se vyskytují při výrobě sáčků. Nakonec to bylo na čase začít uvedení všech našich surovin zakázek, takže jsme mohli provést pytle včas na fotografiích webových stránek a jediná svého druhu show v prosinci. Bylo září, a tak jsme si mysleli, byly ideální na čas, stačilo málo známe všechny překážky, které by nastat …

Sociální příspěvek jsem udělal v průběhu celého procesu.

Objednávání surovin

Vlasy na useň se o nalezení nejlepší cenu, takže to bylo snadné. Exotické kůže byla úplně jiný příběh! Konce up jsou na zakázku vyrobené koupit jen proto, že jsou vytvořeny pomocí povrchové úpravy na základnu semiš s dodací lhůta 3-4 týdny, ne našeho běžného týdenního obratu. Koupili jsme přes naše prsty by to fungovat.

Pak na jedné z našich oblíbených, základna semiš bylo „vyprodáno“. Oni navrhli krém nubuku, ale to by mohlo být trochu jinak. Řekli jsme v pořádku a úzkostlivě čekal.

Mezitím jsme byli na lovu pro ideální řetězce detail popruh na exotické kožené tašky, co se cítil jako týdny. Člověk by si myslel, že to bude snadné, ale to nebylo tak základního jako vyhledávání Google. Máme u vytržení o jeden, ale po obdržení vzorků zjistil, že cena a úprava nebyly přesně to, co jsme chtěli. Takže zpět na rýsovacím prkně. Rozhodli jsme se zvolit nepatrně odlišné laně řetězce a mysleli, že jsme byli dobří jít.

Nakonec všechny naše surovin dorazila! Hurá! Že jo? Nebo ne. Přijeli jsme do našeho výrobního ateliéru otevřít naše dlouho očekávaná materiály, aby se ujistili, že všechno bylo dobré … K našemu překvapení, náš řetěz byl mnohem menší a byl ve špatném barevné provedení, jeden z našich semišové kůže byla ve špatném barvě a nám to‘ t mít dostatek černého semiše ….

Kůže Black & White a Gepard přišli.

Takže koželužny museli přes noc tu správnou barvu do studia a pokud jde o řetěz, nastal čas jít na lov ještě jednou! bohudíky řetěz je jedním z posledních kroků v procesu.

Po dalších několika hodinách hledání jsme konečně našel skvělý řetězu společnost se sídlem v USA, která měla širokou škálu stylů a závaží. Kde byl tento web před několika týdny ??? Tentokrát jsme si povídali po telefonu několikrát, takže tam by neměly být žádné chyby. ale vzhledem k tomu, že tam je tak mnoho úprav pro hardware, byli jsme trochu nervózní a oni nebyli jisti, že by nám ten řetěz včas. Uhha! ale nebyla jiná možnost, takže … jsme koupili tak jako tak!

Jak píšu tento náš řetěz je dodáván do našeho studia, zatímco my jsme v polovině stříhání a šití naše zavazadla. Po skákání přes SO hodně branek, děláme to funguje! Což není to, co design je vše kolem? přizpůsobení se výzvám a tvůrčí řešení problémů!

Doufáme, že si zamilujete naši sbírku dovolená 2019, stejně jako my! (A že budete mít trochu více porozumění po vyslechnutí naše boje, taky.) Jsme tak u vytržení sdílet tyto pytle s vámi!

Pohled dovnitř našeho výrobního procesu. Zde vidíte stránky z našich technologií balení, barvivo používá k řezání kůže pro každého zavazadla, a nařezané kusy kůže připravené k šít.

Chci být jako první vědět, kdy naše dovolená pytle spustit na našich webových stránkách? přihlásit k odběru novinek zde. Do té doby, nakupovat naše předchozí sbírky pro další skvělé bags- nejlepších dárků pro blízké!

Chcete být první v vědět o nově příchozí & víc? Klikněte zde a dostanete se na seznam

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Kliknutím sdílejte naPinterest (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Vaše oblíbené drobné konvertibilní batoh je … 31. ledna 2022In “Lauren”
Za designovým procesem 28, 2020In “design”
Všechno není tak, jak to švoje 8, 2016In “design”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post