Jaro se objevila s Alice a Olivií od Stacey Bendet Bags

, když jsem poprvé slyšel, že Alice, stejně jako Olivia by debutovala tašky, jsem trochu skočil. Jako dlouholetý fanoušek značky a jako dlouholetý fanoušek Stacey Bendet na Instagramu (následujte ji, má ráda duhy, jógu a také veselý!), Pochopil jsem, že tento vpád do světa peněženky by byl zábavný. Když se na Staceyově Instagramovém účtu unikly nakupování toho, co mělo najít, nakonec bylo odstraněno, že bychom viděli denní tašky fascinujícím způsobem, s duhovou hadickou kůží a černobílou kůží, která hraje zásadní roli.

Vidět tašky osobně je vždy tou nejlepší variantou, takže Vlad, stejně jako jsem podnikl výlet do nádherné Wonderland of Alice + Olivia; Tam jsme byli transportováni do světa duh, motýlů, čajových večírků, schodišť do nikde a zeď stylových nových kabelek. Nejpozoruhodnějším taškem pozemku je taška Olivia, což je tradiční přehled o přenášení s dvojitými horními úchyty a volitelným pořizováním popruhu. Olivia je poskytována každý kousek možných vnitřností s množstvím dokončení a barvy, které pomáhají tašce stát od ostatních podobného tvaru. Rozkošný denní křížový úsek, Clee, se připojil k několika spojkám (moje preferovaná být vícebarevná spojka sekry) a pár totes.

Alice + Olivia se právě začíná s kabelkami a také nejlepší metodou, jak to udělat, je vytvořit skvělou tašku, kterou můžete nakonec porozumět a odtud jít. Se všemi bzučením Alice + Olivia a živou povahou těchto tašek se opravdu dívám před tím, co v budoucnu najdete. Nakupujte Alice + Olivia tašky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post