Fendi Wisteria Spy

, abych dnes zabalil věci, zachránil jsem to nejlepší na poslední. V posledních měsících došlo k velkému chmurnosti o Spy Fendi Wisteria Spy. Objevování špengu Wisteria vypadalo jako beznadějně honící fantom. Chtěl bych se podělit, proč tomu tak bylo.

Wisteria představuje konečný vrchol exkluzivity. Je to neobvyklé, že ani Fendi SA na Havaji opravdu nechápal, co dělat, když se na to zeptal. Obchodní kancelář Fendi se nakonec zpracovala, aby vyslala fotografii samotného Erlkãƒâ¶nig. Tato taška trvá výroba nejméně 30 dní. Posměrně řečeno, to je více než Maybach, aby produkoval. Seznam rezerv pro tuto tašku je pouze 3 v celé USA Pouze 25 až 30 sáčků tohoto druhu někdy uvidí světlo dne. Americké sídlo souhlasilo s nákupem pouze celkem 10 tašek, pouze pro klienty, kteří je rezervují.

Je nám líto, že vám praskneš bublinu, ale nebudete mít. Stejně jako doufáte, stejně jako přání, Beg, stejně jako SOB, nikdy nebudete vlastnit. Ani vzdáleně. Přeji si, abych to mohl dát jakýkoli typ hezčího, ale nemůžu.

Teď budu muset nabídnout, že mě moje dáma obtěžuje po zbytek roku o tom, proč ji nemůže mít. Život je někdy opravdu těžký.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post