Christian Louboutin Tinzita bere tašku

navzdory mému ohromujícímu jako pro černou, zdá se, že vždy obchází černé kabelky. Moje teorie je taková, že protože nosím tolik černého oblečení, když se týká příslušenství, měl bych vyzkoušet barvu alespoň v mé kabelce i botách. Jsem velkým fanouškem černé černé vzhledu, ale pokud jste bledí, jako jsem já, stejně jako nosit také mnoho černých najednou, no, lidé začnou dívat. Pravda, že si barvením vlasy černé s největší pravděpodobností nepomáhá mé věci.

Někdy však existuje černá taška, která je pro mě stejně fantastická. Tentokrát je to Christian Louboutin Tinzita na tašku, která mě v jeho uchopení. Jsem si jistý, že pro tuto konkrétní tašku jsou k dispozici další barvy, ale o super měkké černé kůži je něco, co mě upoutalo.

Louboutin provedl tak vynikající úkol zabalit tento sáček se strukturou a vizuální rychlostí zájmu, že mi neutrální barva trochu neobtěžuje. Ve skutečnosti, pokud byla tato taška provedena v jasné kůži, může to být také jen trochu. Jak to je, nejen, že je měkkost materiálu a sloupka odstraňující s populárními záhyby, ale střapce nabízejí pohyb, aniž by byly stejně nedbalé. Tato taška mě nutí vyzvednout si ji a přesně analyzovat, jak je sestaveno, což je přesně to, jaký velký styl by měl přimět člověka, který chce dělat. Navíc, všechny tašky Louboutin jsou lemovány v červeném semiše – takové detaily mě dělají tak šťastnou. Nákup s Saks za 2595 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post