Nové produkty: Objevování podrobností

jsme připraveni na hektickou léto před námi. Jednou z nejvyšších priorit Tento léto bude rozvíjet nové produkty. Jako jeden ze stylů stážistů pracuji na novém i oficiálním pytle na BC.

V minulosti jsme přepracovali Cher, který má být použit jako pásový pytel do tvaru rostoucí vzor, ​​ale čas přišel k produkci něčeho nového. Během tohoto procesu jsme zjistili, že přicházejí s ideálním pytlem pro nás přichází na detaily.

Když sejdeme hluboko podívat na naše webové stránky, mít brynn Capella vypadat, že musí mít všechny nejlepší detaily, které udržují konzistenci značky. Vyrazíme nějakou motivaci z našeho podpisového sáčku Lauren. Ze spodního tvaru, stejně jako šipky, takže bude mít ještě to, že Boho stylový vzhled.

Tam je tolik, že jde do navrhování. Může se zdát jednoduché z vnějšího hlediska však existují tolik kroků mezi začínajícími i zavedením našich nových produktů. Od předběžných náčrtků na výrobu vzorků. Summertime právě začal, nicméně není čas na přestávky tady v malém podnikání. Jsme extrémně hektičtí nejen náš řemenový taška však i dalšími novými produkty.

Dostaňte se nadšené pro některé nové věci, abyste našli stejně jako vidět všechny podrobnosti, které se vám líbí o BC v těchto nových projektech.

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Nový rok, nové cíle, nové produktyJanuaryJanuary 21, 2020In “design”
Je křížový hobo taška pro vás? 23. ledna, 2022In “rozvíjející se designéry”
První podzimní fest ve městě Madeseptember 26, 2014In “Chicago”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post