Classic Balenciaga City Bag je zpět

2000s byl úžasný čas pro milovníky kabelky. Návrháři byli profitují z popové kultury a rozvoj éry IT-Bag tím, že se hit za hit hit. Jeden z těch hitů zůstal ikonou rokem po roce, i když přišly další tašky z kalibru a pryč. Hádali jste to, mluvím o Balenciaga City Bag.

Motobag Nicholas Ghesquiere

BACKIAGA CITY BAG pokračuje docela trochu vzhledem k tomu, že jeho původní vznik před dvěma desítkami let. První se nazývá motocyklový pytel Balenciaga Le Dix a byla inspirací za mnoha tvarů a siluety v různých velikostech. Umožnil modely a IT-Girls Galore na počátku 2000s, slavný Bag Bag byl identifikován na každém ze slavných módních redaktorů a celebrit, které vzhledem k tomu, že jeho debut. Nemluvě o tom, že bag-posedlý balenciaga fanoušci lákaví, aby se po sezóně dostali ruce na speciální barvy (nikdo nemá barvu jako Balenciaga!).

Balenciaga Classic City Bag
Obchod pomocí móda

Balenciaga Neo Classic Bag
Obchod pomocí Luisaviaromu

Zatímco Balenciaga City Bag nikdy opravdu odešel, není pochyb o tom, že b se motocyklové tašky vidí oživení. To přichází na patách nových iterací ze značky nyní kreativního ředitele, demně Gvasalia, která pomohla oživit slavné tašky ve stylu moto, které Balenciaga je známý. Prevalence těchto tašek, jak nových i starých, není možné ignorovat, mnohem více a mnohem více z nich identifikovalo ve volné přírodě jak během módního měsíce i mimo ni. Nemluvě o tom, že značka také zaznamenala finanční úspěch a mimořádný růst na patách 20. výročí města.

Nové klasiky

Na podzim 2020, Demna Gvasalia představila Balenciaga Neo Classic, který vezme některé z značky je spousta rozpoznatelných kódů domu a reimagines je takovým způsobem, který je moderní, tak i óda k minulosti. Tato reimagination udělala jeden z mandbag světa je spousta klasických IT-tašek se cítí jako “to” znovu. Město Balenciaga má a nadále stojí za zkoušku času, a je to jeden z těch vzácných drahokamů, že zatímco jeho popularita dělá odliv a tok, může zůstat základem v každém handbagu lover.

Ať už tedy hejnáte pytel Bal moto, nový nebo starý, nákup je pravděpodobně ten, který zůstane součástí vaší rotace po celá léta.

Balenciaga le cagole nést tašku
přes Luisaviarom

Obchodovat vše.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post