Manželská taška pondělí: The Lotuff Leather Travel Duffel Bag

Je oficiálně jaro, i když se to necítí, stejně jako s konečným teplejším povětrnostním stavem přichází zástav cestování. Skvělý Weekender nebo Duffel je univerzální nutností jak pro chlapa, tak pro ženy, stejně jako taška na kožené cestování s koženým cestováním je atraktivní, poněkud cenově dostupná, americká volba, kterou si můžeme doprovázet na spoustě letní výlet .

Lotuff Leather není obrovská značka, ale často přesahuje chápaná jména a také odhlášení nezávislých designérů a výrobců mohou platit dividendy. Tato jednoduchá, standardní taška je vyrobena zcela v Nové Anglii od zkušených řemeslníků, která poskytuje kusu pocit umístění i historii, kterou nemusí mít mnohem více hromadně vyráběná taška.

Zatímco náklady (1 050 $) stále nejsou malé, také to není tak nákladné jako podobné kousky stejné velikosti, stejně jako výroba obvykle. Pokud chcete víkendovou tašku, která bude mít za následek závistivé dotazy od vašich dobrých přátel (a které vám umožní chlubit se objevováním spolehlivého amerického výrobce), je to taška pro vás. Získejte s East Dane za 1 050 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post