Chloã © jde lesklý s taškou Darla Carry

jsem si to dosud nikdy neuvědomil, ale vždy jsem spojoval Chloã © s taškami vyrobenými z silné, matné kůže. To je mnohem víceméně, že značka modus operandi vzhledem k tomu, že Chloe Paddington přišel na scénu zpět v roce 04. V poslední době je však trochu estetická změna, a to je jasné s taškou Chloã © Darla.

Odchod není určitě obrovský, ale lesklý je něco zjevnou změnou směru. Navíc, když jsem naposledy zvedl chloã © tašku v obchodním domě, jsem se pod jeho váhou svrhl, a to bylo také první jako první. Takže, změna: Dobrá nebo špatná? Pojďme to probrat.

Přirozeně je zde několik věcí, které nejsou pro fanoušky značky neznámé: zvětralý zlatý hardware, skvělá neutrální barva (Chloã © vytváří nejlepší opálení a hnědé v podnikání) a tvar a pocit evokací minulého roku ( ale ne příliš minulý) éra. Jedná se o absolutně taška chlo.

Jedním z největších trendů na podzim jsou sáčky na míru 60. let a lesklý povrch se hodí k estetice T. vzhledem k tomu, že chlo. Normální vzhled by vyhovoval Fall’s Retro se dokonale cítil. Tato taška není můj styl, ale pokud je váš vzhled o něco mnohem více Jane Birkin než divize štěstí (ahem), může to být nejvhodnější. Projděte se Saks za 1995 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post