Jennifer Lopez byla minulý týden kolem NYC se dvěma černými Hermès Birkins

20. srpna, Jennifer Lopez získá požadovanou cenu MTV Video Vanguard na letošní VMA, takže najednou je všude a poskytuje rozhovory a také se rozbíjí dovnitř očekávání její obrovské noci. Celý týden se spoléhala na dva Hermès Birkins pro všechny své potřeby: jeden elegantní, 25 cm černý aligátor (myslíme si) Birkin, stejně jako větší černá texturovaná kožená Birkin se zlatým hardwarem. Pojďme poskytnout těmto Birkins úplný přechod, že?

Tady je J-lo, ven se svým dítětem Emme a také větší ze svých dvou Birkinů.

Zde míří do fitness centra se svým bitím Gatorem Birkinem. Vycpává Birkin v hodnotě 25 000 $ do skříňky na fitness centrum, nebo zaplatí někomu, aby ho držel, když se vypracuje, myslíš?

Její mnoho nedávných vystoupení na TRL zahrnovalo tento velmi diskutovaný pár džínových bot Versace a samozřejmě i její Gator Birkin.

Zpátky v tělocvičně, tentokrát s černou koženou Birkin! To mi připomíná, že vyžaduji koupit nějaké nové tréninkové punčocháče a pak získat nějaké definované abs.

A kdy znovu, potenciálně po tréninku? Věřím, že celebrity jsou na pozoru před cvičením vids po Jane Fonda, ale Jennifer, chci, abyste pochopili, že do toho budu.

J-Lo vyskočila Z-100, aby si povídala přesně ve stejný den jako její vzhled TRL, samozřejmě.

Zde přichází do MTV Studios s aligátorem Birkinem, když znovu.

A konečně, právě tady, bliká ty abs, zatímco venku, stejně jako s exotickým Birkinem, pravděpodobně po dlouhém dni drtí i PR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post