Rochas Pigskin Tote

Jen druhý den jsme s Megs měli zvláštní diskusi. Nevím, jak jsme nakonec dorazili k tématu, ale nějak se objevilo předmět koženého prasečího. Oba jsme si mysleli, že to existovalo, protože přezdívka „Pigskin“ pro staromódní fotbalové míče rozhodně pocházela z jejich původu prasečí (ačkoli byly vyrobeny z močového měchýře prasete, ne jeho kůže, ale to je celá „nother konvice ryb. Ona a já trávíme exponenciálně mnohem více času než průměrný milovník kabelky studováním detailů nejlepších kabelek na světě, a nikdo z nás si nikdy nepamatoval, že narazil na tašku vyrobenou hlavně z prasat.

Jen o několik dní později a já narazím na Rochas Pigskin Tote, od prvního pohledu na kolekce příslušenství Fall/Winter 2010 značky. S trochou výzkumu jsem zjistil, že se zdá, že Prada v roce 2007 vyrobil cestovní tašku z Pigskin a že existuje mnoho poskytovatelů v zahraničí, které výrobcům poskytují kůži. Pigskin se zdá být odolný a alespoň přiměřeně atraktivní – proč to nevidíme mnohem častěji?

To je náročná otázka, na kterou bych odpověděl, protože nejsem uvnitř hlav lidí, kteří navrhují špičkové kabelky, a jak byste očekávali, v podstatě žádný z nich nikdy nekomentoval jejich nedostatek prasečího příslušenství. To však neznamená, že nemůžeme bezohledně spekulovat, a to je přesně to, co mám v úmyslu dělat.

Čím mnohem víc jsem se podíval, tím mnohem více jsem zjistil, že dělníko -kožené zboží bylo většinou to, co využívalo prasátko – pracovní rukavice, pánské boty, věci, které se zašpiní a bití. Trochu neočekávaně jsem také zjistil, že materiál byl docela populárně inzerován jako hlavní složka v mnoha padělaných taškách.

Na základě těchto informací a toho, co vidíme o Rochas Tote, je možné, že Pigskin je pro mnoho okouzlujících tašek příliš odolný a odolný. Viděl jsem, že to funguje pro tašky, jako jsou takové, které jsou velmi strukturované a čistě lemované, ale myslím si, že prasečí kůže je v ideálním případě ponechána pro mnohem funkčnější použití. Jsou Megs a já jediní fanoušci tašek, kteří se o tom někdy přemýšleli?

Informace o cenách nejsou v tuto chvíli k dispozici – taška bude debutovat v srpnu. Fotografie prostřednictvím style.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post