Bottega Veneta je docela tvrdá s kovovou krajkou

Bottega Veneta Metal Lace Karung Knot Clutch, 3980 $ pomocí Bottega Veneta

Jednou z mých preferovaných částí módy je dar imitace. Mám na paměti, že jsem odfoukl záhyby vytištěné na ploché sukni prada, když jsem byl mladší, a také schopnost techniky oka a také něco očekávaného z něčeho absolutně nepředvídaného, ​​je jedním z nejlepších nejlepších Vizuální pochoutky, které najdete. Je to typ představivosti, který nám všem připomíná, proč tyto ceny platíme.

To je přesně ten typ reakce, kterou jsem měl na kovovou krajku Bottega Veneta, krajka Karung Knot, když jsem to poprvé viděl. Při předběžné vizuální inspekci se to zdá jako rutinní černá krajka překrytá na krémově zbarvené tkanině; Skvělá spojka, ale ne zvlášť zajímavá. Realita je však mnohem zajímavější.

Pravděpodobně jste již zachytili, že „krajka“ je opravdu jemně honěný kov, tvarovaná metodou, která je stejně složitá a hloubková jako cokoli, co jsem visel ve svém šatníku. Základním materiálem je krémový satén, stejně jako kombinace kovu přes satén s trolem Karung ještěrky, dělá mě naprosto slinju. Pro Bottega by bylo jednoduché snížit roh přímo zde i tam – využít odhozenou obložení pro kovovou krajku nebo využít rutinní krajku a také prodat tuto tašku jako extrémně jednoduchou večerní možnost. Místo toho vám Bottega poskytuje luxus s dvojitou barvou. (Nemluvě o tom, co nejvíce fascinující držení na večírku.) Dopřejte se s Bottega Veneta za 3980 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post