Halston Heritage Tie Dye Sac Bag

Pravděpodobně jste viděli krásné závěsné šaty v hedvábí i dres v poslední době ve špičkových obchodních domech a při lepší inspekci je zjistíte jako Halston Heritage. Halston se v podstatě vracejí, v čele různých skupin lidí, kteří chtějí jen obnovit práci značky. Plony fungují. Stejně jako když jsem fanouškem mnoha věcí Flower Child, Bohemian, stejně jako poněkud podivné, přestanu pracovat, abych přesně viděl, jak se tato taška Halston Heritage Tie Dye Sac zapadá do zbytku nové sbírky.

Jistě, existují některé neuvěřitelné obarvené šaty i rompery, jsou však saténové i naprosto atraktivní i luxusní. Tato taška je plátno, moji přátelé. Je tu malý rozdíl. Moje nepříjemnost, pokud jde o nedostatek kontinuity stranou, jsem fanouškem tohoto „vak“. A ano, je to „vak“, ne „pytel“. Je to zjevně mnohem stylovější.

Všechno si dělám srandu, jedná se o velmi tašku, která dává pláž a také přidejte Funk do svých současných černých výřezových bikin a obrovské sluneční brýle. Svým způsobem, navzdory drsné látce, ji zobrazování na pláži nebo jachtě přináší zpět krásu kravatového barviva, spíše než zdůrazňuje jeho zemskou zemitost. To je však to, co byl Halston o bezstarosé, Boho Beauty i Luxury. Nakupujte s Shopbop za 195 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post