Rhobh: „Pokud nechcete být souzeni za to, že jste Wiccan, pak se nechoďte jako čarodějnice.“

Včera v noci epizoda Real Housewives of Beverly Hills začala a skončila dvěma klasickými archetypy Real Housewives. Za prvé, Joyce a Carlton udělali ne-tak-přátelský oběd na oběd a byl to snad nejvíce nejnebezpečnější v historii v domácnosti, protože to bylo o kouzlech. Na konci epizody se Kyle (opět s Carltonem) šel na velkou rozmanitost boje s velkým výkonem a-a-a-a-a-a-a-apposed-fancy-party, pěkně rezervoval tuto epizodu. Mělo by to překvapit absolutně nikdo, že Carlton byl společným jmenovatelem obou hlavních konfliktů, protože není naprosto neschopná hrát s ostatními dobře.

1. Popis této epizody v mém kabelovém průvodci byl: „Joyce konfrontuje Carltona o kouzle.“ Můžeme jen vypálit televizi a zkusit to znovu? Tentokrát jsme zjevně selhali.

2. Při natáčení obálky knihy možná zvažte, o čem je kniha. Zpočátku, když jsme spadli na Brandiho krycí sezení, byl jsem rád, proč nechává ženu v kostkované pirátské košili potlačit své stylisty? Jak se však ukázalo, Plaid Pirate Shirt byla jediná osoba na scéně, která si vlastně pamatovala, o čem kniha měla být, a měla naprosto pravdu. Touche, kostkovaná pirátská košile. Dotek.

3. Nyní, když Joyce věří, že jí nebezpečí Carlton řekla, aby věřila, Carlton je uražen. Další věci, které urazí Carlton: tvrzení, že obloha je modrá. Když někdo přinese telefon na oběd, i když ho opustí v kabelce a nikdy se ho nedotkne. (Carlton může cítit, že je tam a že o tom majitel přemýšlí.) Když má někdo kočku, která není černá. Když někdo pojmenuje své dítě pravidelné jméno místo nějakého náhodného podstatného jména, které se vztahuje zpět k vlastní osobnosti matky.

4. Carlton věří, že je tabu a neúctivé diskutovat o náboženství. Je příliš špatné, že ironie, spolu s estetickou chutí a základními mezilidskými dovednostmi, je na Carltonu ztracena.

5. Získání tetování na vnitřní straně zápěstí to tak špatně neublíží. Ooh! Ooh! V této záležitosti mohu poskytnout osobní kompetence, protože mám velké (pro oblast) tetování, které je téměř zcela vyplněno na vnitřní straně levého zápěstí. Neublížilo to. Spálil to a linie nejblíže mé ruce trochu zavrčená, ale prostě to není tak špatné. Pal přišel se mnou, aby držel moji (jinou) ruku, a myslím, že mě stiskla pevněji, než jsem ji stiskl. Kimovo tetování je mnohem menší než moje a není naplněno; Pravděpodobně to trvalo asi čtyři minuty času na židli, což nestačí, aby se opravdu otočilo o konzistentním pocitu pálení.

6. Lisa’s našla nejroztomilejší štěně na tváři planety. Mám silnou osobní zaujatost vůči šikanovým plemenům, která jsou nejroztomilejšími štěňátky, ale Lisa má více peněz, než dokážu rozumně pochopit, a když máte tolik peněz, poskytuje vám věci jako štěňata, která jsou tak nadpřirozeně okouzlující, že roztaví chlad , bezstarostný mozek televizních diváků reality. (Zahrnu se do toho seskupení.)

7. Brandi dělá čištění. Takže dostala vodku sodu.

8. Pokud jste spali s někým manželem, nezaměňujte na ni svůj zásnubní prsten. Zdá se mi to jako obyčejná zdvořilost, nemluvě o zdravém rozumu, pokud se snažíte, aby se nerazil do krku, ale být v televizi reality je jako žít v opačném světě – cokoli byste neměli dělat v objektivní realitě, je něco, co je to něco, co Udělá z vás hvězdu show.

9. Kdo Brandi Punch rozbil ruku? Poukázali na to, že zasáhla vole, ale řekli někdy, kdo praštil? V určitém okamžiku jsem se glazul? Vypadá to jako druh informací, pro které bych z toho vyrazil.

10. Carlton je šílený, že Kyle nechtěla jít do koupelny v jejím domě, ve kterém někdo právě vzal obrovskou, páchnoucí skládku. Všechny skládky odebrané v Carltonově domě voní jako růže. Je to kouzlo, ok.

11. Carlton je zde obětí. To je to, co by Carlton chtěl z této epizody z této epizody, i když to není nikdo jiný.

Handbag Count: Kyle’s Valentino Rockstud, poté jsem ztratil trať.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post