Pro Givenchy Autumn 2022 Matthew Williams v tomto roce rozšiřuje high-end s užitečností

, protože Matthew Williams převzal vládu od Clare Waight Keller v Givenchy, designér objevil jeho stopu a transformoval značku značku celou dobu. Williams provedl úžasný úkol, když zůstal věrný své osobní estetice, ale neztrácí ze zřetele renomovanou historii Givenchy a kódy. Rozhodně znovu objevil kolo pro dům francouzského stylu, ale když se podíváte na jeho sbírky jako celek, existují zbytky minulosti v mnoha podobách. Ať už se jedná o renomované tvary jako Antigona nebo rozpoznatelné logo značky, kývnutí na minulost, jsou přítomny po celou dobu.

“Opravdu jsem si přál vytvořit syntézu silné, pokročilé femininity, s souhrou několika amerických i pařížských vlivů, sportu a řemeslným zpracováním.” Vedle jejího stojí současný člověk s instinktem pro stylovou nevývoj. Na přistávací dráze jsou oba uzemněni pocitem reality. “ – Matthew M. Williams

Nový Givenchy

Když Williams začal působit na Givenchy, okamžitě vydal nový směr pro značku, představil nové tašky a také aktualizoval stávající siluety, aby se zajistilo, že se cítí svěží i jeho vlastní. Jeho vize začala zavedením nového hardwaru a také hardware zůstal nedílnou součástí Williamsovy vize. V této sezoně se zaměření na hardware místo loga pokračuje, stejně jako kožené tašky, nové i staré, ukázaly tento pokračující tlak směrem k okrasné.

Je tu nový taška, která nese zámek loga značky, který návrhy viděly ve dvou velikostech a různé pastelové barvy (to fialové!). Další tašky z sbírky vzdávají hold historii Givenchy jako ateliéru Haute Couture, představující perly, šperky a další ozdoby. Sbírka je předpokládána, že se cítí zvýšená, ale nositelná, a přidává špičkové až jinak každodenní, utilitární kusy.

Zobrazit tašky ze sbírky níže. Obrázky přes Vogue Runway.

Podívejte se 1 a také 2

Podívejte se 3 a také 4

Podívejte se 5 a také 6

Podívejte se 7 a 8

Podívejte se 9 a 10

Podívejte se 11 a 12

Podívejte se 13 a 14

Podívejte se 15 a 16

Podívejte se 17 a 18

Podívejte se 19 a také 20

Podívejte se 21 a 22

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post