Opravdu červená kůže Mulberry Bayswater zasáhne Net-A-Porter

Tato taška je červená. Naznačuji šokující, jasné, odvážné, červené. Typ červené, který je trochu obtížné nosit. Vždy vidím ženy, které rockují skutečnou červenou rtěnku, a také to vypadají úplně nádherně. Nech mě být upřímný, nejsem jedna z těch žen. Červená rtěnka na mě vypadá děsivě. Zdá se, že to prostě netéká. Stejně jako si nejsem jistý, že bych mohl vytáhnout opravdu červenou tašku. Když však Net-a-Porter ukázal Red Mulberry Bayswater se slunným oblečením, fungovalo to úplně stejně dobře, jak jsem věřil jen na vteřinu: „Hej, to bych mohl být já“.

Bude můj osud s červenými peněženkami úplně stejný jako moje neschopnost houpat červenou rtěnku? Nejsem si jistý. Co chápu, je to krásná pravá červená. Není mnoho oranžových podtónů, jen červená, červená, červená. Stejně jako taška sportovní červená kůže, Mulberry Bayswater, je módní základnou.

Vždy mluvíme o využití vašeho příslušenství pro přidání barvy do vašich outfitů, tato taška je ideálním příkladem. Taková standout taška však může být také pro váš vkus, ke kterému jsem na stejné lodi, která se pokouší uvěřit, jestli by to pro mě fungovalo. Budu vyžadovat vyzkoušet tuto tašku nebo podobnou barevnou tašku, než se mohu rozhodnout. 1 150 $ prostřednictvím webu a Porter.

Mohl byste houpat silnou červenou koženou tašku?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post