Přiznání skříně IX: Granny, jejíž druhá polovina jí pomohla dostat se do peněženek

na základě čtení všech konfesionů šatníku, které jste lidé podali vzhledem k tomu, že jsme zahájili náš bitový experiment před pár měsíci, jsem si všiml, že tam jsou Dva prvotřídní časy se dostat do značkových tašek, zhruba: když jste na vysoké škole a právě začnete věřit sobě jako dospělé, a také když máte asi 30 let, což je pravděpodobně od té doby, co je to mnoho lidí Post-collegiate životy se začínají stabilizovat, jejich finance se začínají zpevnit, stejně jako hezčí oblečení se běžně požaduje z povolání.

Jsem součástí té první skupiny – mám počet eBay se starými transakcemi Balenciaga Bag, které se datují zpět do roku 2006 – ale tento týden jsme si přáli slyšet od někoho, kdo se vydal méně normální cestou k peněžním fandomu. Tento týden jsme nejenže objevili někoho, kdo se dostal do tašek poté, co se její vlastní děti dospěly, ale také jehož druhá polovina pomáhala stimulovat zájem.

Jako vždy, pokud chcete, aby vaše rutiny tašky byly uvedeny anonymní, proveďte níže uvedený průzkum a můžeme vás vybrat!

Sdílejte vlastní přiznání!

Základy

Věk: 64
Genderová identita: Žena
Místo: Bay Area, Kalifornie
Povolání: Worker Benefit Broker
Průmysl: pojištění/finance
Příjem: 275 000 $

Tašky

Jste členem Purseforum? Ano

Jak spousta tašek vlastníte? 30+

Kolik stojí vaše sbírka? 125 000 $

Jaká je vaše spousta nákladné tašky? Několik Chanel Reissue 226 klapkových sáčků ve velikosti jumbo.

Jaké jsou nejdůležitější značky nebo kousky ve vaší sbírce? LV, Chanel, Bottega Veneta, Dior, Ferragamo

V jakém věku jste získali první značkový tašku a také co to bylo? 58. Louis Vuitton absolutně taška, zakoupená ve Francii

Nějaká konkrétní taška, která má zvláštní emoční hodnotu? Jakýkoli typ těch, které pro mě moje druhá polovina. Je to aktivátor! Nedávno jsem si koupil ručně vytvořenou tašku od Jennifer Tattenelli ve Florencii. Žádná loga, žádný identifikátor, kromě toho, že je zcela ručně vyráběn. Tak ohromující i pod radarem.

Máte pocit, že vaše tašky modifikují vnímání lidí na vás, nebo přesně to, jak jste zacházeli? Spíš ne. V každodenním životě se zdá, že dvě ze tří žen v oblasti San Francisco Bay přinášejí LV. Samozřejmě, pokud vstoupím do obchodu nebo obchodního domu, samozřejmě bude moje taška rozpoznána. Stejně jako žádný z mých dobrých přátel nepřináší značkové tašky. Nejsem si jistý, co si moje sestry myslí, stejně jako to nechci vědět.

Nakupování

Jak běžně získáváte nové tašky? 3-5 ročně

Které obchody pravidelně nejvíce? Rád nakupuji v obchodech kolem oblasti Bay Area, stejně jako samozřejmě, pokud cestuji, musím se zastavit i nakupovat. Při cestování rád nakupuji v Las Vegas, Florencii i Paříž. Obzvláště rád kontroluji tovární obchody ve Florencii. Můžete objevit ohromující kabelky, které soupeří s designéry, i když bez loga, za mnohem méně, než byste zaplatili v butikech.

Máte někdy tašky z druhé ruky? Kde si zvyknete? Moje druhá polovina je velmi skvělá při nákupu a prodávání na eBay.

Nabízíte staré tašky na zaplacení nových nákupů? Ne opravdu, ale občas, vyměňuji svou druhou polovinu a říkám: „Hej, dostanu to stejně dobře, jak se zavářím, že to nabídnu.“ Což naznačuje, že mi to musí nabídnout (pořizovat fotografie, vytvořit popis, spravovat logistiku). Jsem nesmírně vděčný za jeho úsilí. Skutečně si však tyto sliby s největší pravděpodobností ponechám asi 50% času. Lol!

Cítíte někdy společenský tlak na nákup mnohem více tašek? Spíš ne. V tomto okamžiku, poté, co jsem měl mnohem více než 90 návrhářských tašek (většina byla prodána), chápu, jaký je můj vkus. Mám rád klasiku i neutrální barvy. Pokud nebudu „spojit“ s taškou, poskytnu ji o několik více měsíců, zkuste ji znovu použít, stejně jako pokud to necítím, pak to musí jít. Nedělám „líto“ použití (omlouvám se za tašku, která mizí v mém šatníku).

Myslíte si na investice do nákupu tašek? Vůbec ne. Zpochybňuji, že jsem někdy vydělal peníze na prodej tašky! Možná, když zjistím, že se jim bude držet 20 let.

Kdo ovlivňuje vaše rozhodnutí? Můj manžel. Má vynikající chuť, ostré oko a také mi dobře chápe. Stejně tak mám dva vynikající SAS v LV a také Chanel.

Jsou připojení prodejních partnerů nápomocné pro vaše nakupování? V některých případech. Jak je uvedeno výše, mám dvě spojení, která držím krok v butikech. Nicméně v životě nezlomím žádné typy zpráv, naším základem jsou spojení.

Proč se těšíte při nakupování, mimo jen získání něčeho nového? Samozřejmě! Jsem těžký shopaholic! Není to k čemu je web? Mám dobrého přítele, který může vstoupit do jakéhokoli druhu obchodu, šetření nebo zásilkového obchodu a také nejúžasnější věc, kterou si můžete koupit. To však nejsem já.

Už jste se někdy cítili, jako byste měli v obchodě nebo obchodě podřízenou službou kvůli vašemu objeveníNCE, etnicita nebo pohlaví? Jistě, byl jsem občas odfouknut, ale nejde o určitou značku. Často jsou zaneprázdněni, zhoršeni, nebo jsme se prostě nezabývali. Neexistuje však nic jako SA, který vám rozumí i váš vkus. Návrhy obvykle vycházejí ze zadního prostoru nebo z skryté zásuvky. V roce 2013 můj preferovaný Chanel SA (který právě odešel) vytáhl tento jehněčí kabelku vyhlížející na Kelly, kterou jsem nikdy předtím neviděl. Má Chanel ve zlatém baru přes vrchol, stejně jako já! (Nyní je bar v nabídce Chanel poměrně přítomen). Nejlepší velikost, tvar, hmotnost a ve tvaru pro královnu!

Peníze

Kdo platí za vaše tašky? Dělám.

Vyhrazujete rozpočtový plán pro nákupy tašek? Ne.

Taboo témata

Už jste někdy koupili padělky, protože jste nemohli zaplatit za návrhářskou položku? Ne.

Skryjete někdy nákupy před značným jiným? Ne, ale on je vynikající v skrývání tašek a poté je poskytuje k narozeninám i výročí.

Co je nejbláznivější věc, kterou jste udělali pro zaplacení za tašku? Kromě přitažlivosti nabídnout tašku, aby si dal tašku? Ne

Věříte, že váš nákup je někdy problém? Ne.

Zbytek

Nějaké další nákladné koníčky nebo vášně? Moje vnoučata. Stejně jako vždycky říkám, že neexistuje žádná nejlepší peněženka, vždy hledám nový make -up.

Něco dalšího?
Kabelky jsou pro mě zábavné a vždy se jedná o sebevědomí přinést dobře vytvořený, klasicky vytvořený kus, který mi přesně připomíná, jak obtížné jsem pracoval stejně jako vše, co jsem v životě dosáhl, takže daleko. Jak jsem řekl, neexistuje nic jako nejlepší taška. I když bych se chtěl pokusit stylizovat jeden! Rád hraji hru „Pokud byste mohli mít jen jednu kabelku…“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post