Historie kabelky: Bottega Veneta’s Intrecciato Weave

Když se týká kabelek, jen málo fanoušků je stejně věrné jako ty z italského stylu Home Bottega Veneta. Značka, která se narodila v Itálii Vicenza v roce 1966, je chápána a slaví se pro své italské řemeslné zpracování, pozoruhodný hardware i tradiční vzory. Značka Bottega, která byla zakořeněna v historii, je bohatá na italskou kulturu, ale stále má celosvětovou přitažlivost. Domov evokuje podstatu vývoje a luxusně nestárnoucí přitažlivosti, stejně jako ve svém jádru, pohled značky spočívá v produkci kusů, které skončily jako součást životů jejich majitele po celá desetiletí.

Jedním z mnoha běžně uznávaných domácích kódů značky je její jedinečná i propracovaná vazba Intrecciato. Když se rovná angličtině, Intrecciato ve skutečnosti znamená pletené. Základní metoda Bottega Venety zahrnuje proužky kůže, které jsou propojeny tak, aby vytvořily tkaný vzorec, který skončil synonymem značky.

Intrecciato Weave byla představena na počátku 70. let a také byla poprvé využívána na kabelách značky. Společnost Bottega Veneta poté v souladu s jeho úspěchem rozšířila své nabídky Intrecciato na všechny klasifikace produktů od módních šperků na nábytek kromě doplňků pro ženy i pro muže. Renomovaná tkaná metoda byla reimaginovaná sezóna po sezóně v různých barvách, materiálech i motivech. V roce 2020 je Intrecciato Weave stále extrémně vyhledávaná. Návrhář Daniel Lee se dokonale oženil s touto konvenční metodou svými současnými vzory, díky čemuž byl Intrecciato mnohem proslulejší a žádoucí než kdykoli předtím.

Lee byl schopen vdechnout nový život do této metody zavedením nových interpretací desetiletí starého procesu. Růst zahrnuje přehnanou vazbu Maxi, čalouněnou tkanou kůži a další. Navzdory změně doby i stylů je Intrecciato Weave i nadále jedním z nejznámějších aspektů značky dodnes. 50 let po jeho vytvoření je metoda stále velmi žádoucí, objevující se na stylech, jako je vyhledávaná polstrovaná kazeta a také divoce prominentní pouzdro.

Váček, 3 100 $

BV Twist, 2 200 $

[Caption ID = “Attapment_235014” Align = “AlignNone” width = “800”]

Kazeta kazeta, 1 900 $ [/titulek]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post