Místní Chicago Stylist

Jeden z nejvyhledávanějších úkolů v módě právě teď je stylista. Proč? Vzhledem k tomu, že je to poměrně pozoruhodná práce. Je to však jeden z nejvíce konkurenceschopných úkolů taky. To má vynikající zájem o detail, zůstat na vrcholu vzorů, stejně jako opravdu pochopení vašeho zákazníka. Existuje mnoho trhů, že stylista může objevit práci včetně konstrukcí stylů, stejně jako celebrit, ať už to je pro módní přehlídku, fotografování fotografování nebo události. Nebo dokonce někdy, že jsem byl schopen zažít dříve v týdnu, být osobním stylistou pro klienty, kteří hledají osobní shopper, někdo, kdo může pomoci s jejich šatníku, jakož i oděv dohromady.

Jedním z výhod stáže pro Brynn je schopen pracovat s regionálními styly. Dříve v den, Brynn, stejně jako jsem se podíval na Lora (nákupní žena Xoxo) předchozích objednávek, abychom zjistili, jaké tašky její klienty absolutně jako stejně jako vždy hledají od Brynn.

Chůze do Lorské lokality v blízkosti Uptown ve městě, byl opravdu jedinečný zážitek pro mě, abych viděl, jak přesně trvá tolik času, stejně jako závazek k založení jejího showroomu pro její zákazníky. Skutečně se to zdálo, že jste vstoupili do vlastního šatníka, což je pro mě přesně přesně, jak by se někdo měl cítit, když pracují se stylistou.

Po namáčení scenérie jejího místa, Brynn, stejně jako Lora šel přes každou peněženku, včetně Nikkiho, Pamela, stejně jako její podpisový pytel Lauren, aby se ujistil, že každý taška byla právě to, co hledají klienti Lora. Několik klientů Lora je k dispozici zejména v hledání nejnovějších stylů, stejně jako peněženky, že Brynn má pro tuto sezónu nebo co je v současné době trendy.

Takže, být stylista má své výhody. Po celou dobu se dostanete do obchodu, buďte svým vlastním šéfem, pracovat se všemi druhy regionálních podniků, stejně jako každý pracovní den se liší od dalšího. Ale věřím, že velmi nejlepší s sebou, který jsem měl od této zkušenosti, stejně jako viděl Lora je stylový showroom, bylo přesně to, jak si myslíte, že musíte být stejně jako vždy pobývající přítomný s trendy. Na konci dne je to o produkci této speciální zkušenosti pro klienta, stejně jako skutečně dělat je pocit, stejně jako vypadat jejich nejlepší!

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Pomoc táta přesunout jeho stylijune 13, 2015In “dárky”
Učit se, růst, discoverseptem 11, 2015In “móda”
Nechte Self-Reliance Ringjuly 3, 2014In “móda”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Brahmin RosemaryBrahmin Rosemary

s výběrem diváka v úterý, máme o tom návrháře, o kterém zde nikdy nemluví. Pojďme všichni dát potlesk Brahminovi kožené díla! Doufejme, že všichni můžeme najít něco, co se na