Budou drobné tašky někdy vyjít z módy?

Jsou malířství, jsou malí, oba zdánlivě hloupí a zvědavě roztomilí zároveň a stojí pěkně penny za tašku, která není ani dost velká na to, aby držela naše telefony (většinu času) , a přesto naše posedlost malými a mikrofony je bezkonkurenční. Proč?

Zatímco malé tašky jsou trendy, jsou to nejvzdálenější věc z funkční, nucené by uživatelé, aby si překročili spoustu funkčních k holým potřebám, přičemž napíchnutí telefonu, který se nehodí do zadní kapsy nebo je jednoduše nesneu v ruce . Přestože některé malé tašky jsou dostatečně velké, aby nesly telefon, malé pouzdro na kartu a několik dalších dobrot, další minis a téměř všechny mikro tašky neumožňují prostor pro smartphone a přesto je stále dostáváme. Ale co má smysl?

Sezóna po sezóně se zmenšuje a zmenšuje, ale vtip je na nás, protože návrháři se smějí až do banky, účtují nám paži a nohu pro tašku na velikost Barbie. Jaká je naše posedlost těmito malými neseními a proč nemůžeme dostat dost?

Když se to týká nakupování tašek, za tím, proč dostáváme to, co kupujeme, je tu nevyslovená psychologie, a jde to hlouběji než jen potřeba nést naše věci, takže v nákupu pochopit, proč se malé tašky staly tak směšně populární, musíme Nejprve prozkoumejte, proč dostaneme návrhářské kabelky na prvním místě. A tak předtím, než se posmíváte a pomysli si: „Nikdy bych nedostal tašku, která se nehodí do mého telefonu“, pamatujte, že si někdo venku myslí, že luxusní kabelky obecně, bez ohledu na velikost, jsou zbytečné. Koneckonců, nejsou tašky jen naznačeny, že budou ubytovat naše věci, přičemž nás odvedou z místa na místo? No … ne přesně.

Kabelky jsou v podstatě rozšířením nás, našeho vkusu a osobního stylu a zda to chcete přiznat nebo ne … flex of druhů. Co tedy říká drobná taška v celé své mikro slávě? Zatímco designérská kufřík, batoh nebo taška na power mohou říct něco jako já jsem žena (slyšet mě řev) a já to dokážu s touto taškou v závěsu a všechno v něm, malá taška říká něco jiného. Vyzařuje šumivosti a dává žádný typ postoje, který může pocházet pouze od žen, které nemusí vůbec nic nosit. Někdo, jehož taška je pouze nápadným příslušenstvím, uvedl, že je vidět, ale není naznačen, aby to udělal, nebo opravdu nic dělat.

Zdá se, že prozatím je tu malá taška, aby zůstala, tak proč se oddávat jednomu, kdy chcete, když chcete tu bez námahy, idgaf vibrace a uložte své velké tašky na power po dobu dalších 6 dní v týdnu. Koneckonců, wo (muž) může nosit spoustu klobouků.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post