Nekonečné letní víkendové základy

Četné z vás mohou být v myšlení, že pracovní den přináší léto na blízko. Ne tak rychle.

Indičtí léta mohou trvat do října nebo dokonce listopadu.

Ačkoli útěk přišli a pryč a je čas na zpět do školy, budu pokračovat v užívání mého neomezeného léta. Jediné, co potřebujete, abyste se dostali do myšlení, je ideální plážový oděv.

Našel jsem krytí v mém oblíbeném obchodě pro Letní luxusní zboží Beach-Y, Calypso. “Adair” 100% prádlo ($ 150 za calypso-celle.com) je jemně vyšívaný a může být tažen na výstřihu a rukávech. Doplňujte ji dvojicí plochých tory burch “devin” sandály sandálů ($ 135 v bloomingdales.com) a pár brýlí brýle vrah.

V tomto případě sdílím pár vinobraní skládání Porsche Aviators, který vlastním a našel pro vás v Net-A-Porter. Zakoupil jsem si můj pár před třemi lety a úžasně je našel online dnes. Sklopují se do velmi malého sáčku a zlatý tón vypadá úžasně s opálením (skutečným nebo fauxem)! Tyto brýle jsou také pokladem, protože se hodí do mého “mostního” asijského nosu. Pokud jste asijský, budete vědět, jak těžké je najít nadměrné sluneční brýle, které se hodí!

Top off svůj pohled s barevným plátnem tote jako “ranní volání tote” ($ 129.95 na antropologie.com) a široký brimmed slaměný klobouk, aby vás odstřelil z otravných UV paprsků. Našel jsem to 8 “Broad Sun cop floppy klobouk za pouhých 24,99 dolarů na marketworks.com. Malé doteky jako lipgloss a šperky vám dá leštěný vzhled. Náhrdelník podceňovaného Me & Ro 10k Multi Disc náhrdelník, ($ 790 na Degradtreejewelry.com) bude vypadat hezky a jemně kolem krku a “obrovské rty hubené boky” LipGloss v Lychee Martini ($ 20 na Blissworld.com) bude udržovat vaše rty putované a lesklý, ale ne lepkavý. Gloss také zahrnuje kapuci, all-přirozenou chuť k jídlu, aby se vaše letní postava hledá trim, dokud neříkej čas díkůvzdání.

přes nález

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post