Na konci roku 2020 představil Chloé Kattie Bag

, Chloé jmenoval Gabriela Hearst jako kreativní ředitel po odchodu Natacha Ramsay-Levi. Volba se zdála zřejmá, protože Hearst pochází z designového pozadí, spustí její jmenovku, protože 2015. Závazek návrháře k udržitelnosti, spojený s jejím společensky a ekologicky vědomým designovým étosem, označil novou kapitolu pro Chloé. Nyní, se zavedením druhé sbírky Hearst na jaro 2022, návrhářka našla její postavení v Chloé.

Představujeme Chloé Kattie

Chloé poprvé vidělo na dráze v říjnu a představí tašku Kattie letos na jaře. Kattie, která vzdává hold ženské esenci Chloé, integruje 3 proslulé materiály z Maison: Mosaz, dřevo a kůže. S konstrukcí, která je naznačena tak, že nabízí jak funkci, tak módu. Vak s klapkou obsahuje zřetelný náramek, který slouží nejen jako zábavný designový prvek, ale také jako funkční rukojeť. Nastavitelný popruh také umožňuje nosit sáček s křížovým tělem nebo přes rameno.

Kattie je vyrobena z lesklé telecí kůže a je také lemována v kůži a má jednu vnitřní plochou kapsu. Jeho malá velikost je klamně prostorná a dvě kompartmenty optimalizují interiérovou funkčnost vaku. Mnoho pozoruhodně, kůže používaná na Kattie byla získána z kožených skupin (LWG) kožených výrobců, což znamená, že kůže používaná k vytvoření Kattie má nižší dopad na životní prostředí. Při nákupu pro splnění standardů LWG by měl být výrobce certifikován na základě jejich využití vody a energie, řízení chemikálií a dalších.

Kattie je v současné době k dispozici v uzené červené, Burgundsko, Sepia Brown, Autumnal Brown, Black and White za 1 950 $ prostřednictvím Chloé.

Objevte Kattie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post