Získejte první nahlédnutí na Chanel’s Metiers D’Art 2017 Paris Cosmopolite Bags

pro milovníky sáček, každoroční show Chanel’s Metiers d’Art je vždy ohromující i frustrující. Sbírky jsou vždy mezinárodně tematické (dobře, s výjimkou letošního) a také prokázat úžasnou dovednost řemeslníků Chanel i řemeslníků, takže kousky v nich jsou často obsažené, které jsou často několik z nejúžasnějších, které uvidíte po celý rok . Pokud se na ně můžete podívat – to je to přitěžující část.

Vzhledem k tomu, že Meiers d´Art je kolekcí Chanel před pádem, jsou v podstatě detailní záběry zřídka nabízeny, jako by byly pro větší jaro i podzimní show. Pro Chanel Metiers d’art 2017 Pařížský kosmopolit však značka vybrala, aby ukázala své zboží na modelech a také se tkala mezi stoly na nedávno zrekonstruovaném Pařížském Ritzu, což znamená, že jsme někdy dostali úhel v rutinních obrázcích dráhy, které daly, které daly obrázky, které daly snímky při dráze, které daly obrázky, které daly snímky rutinní dráhy, které daly Pohled na tašky modelů.

Shromáždili jsme všechny tyto obrázky i přiblížením příslušenství, stejně jako níže, máme spoustu tašek, které můžete od této nadcházející sbírky očekávat.

[Fotografie přes Vogue Runway]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post