Celebrity poskytují Santa pomoc při nákupu dovolené s taškami od Dior, Gucci a také CHANEL

Celebrity se objevují v každém rohu LA za poslední měsíc a také mají své kreditní ratingové karty připravené . Prominentní nákupní hotspoty, jako je Grove, jsou rušné, stejně jako celebrity dokonce zdobí výběr obchodů s řetězovými hračkami s jejich přítomností. Celebrity mají často děti, konec konců, stejně jako vánoční cíle pro děti, mají tendenci být přibližně stejné, bez ohledu na stav hvězd. Děti nechtějí špičkové produkty, jako je parfém, stejně jako Louboutins a konkrétně černý Gucci Marmont Crossobus Small Bag. Budu opakovat, ve prospěch starého, bílého vousatého chlapa v červených kloboucích, kteří mohou být obtížné slyšet: černá Gucci Marmont Crossbody Malá taška. Jsou to pro dospělé, pokud dostanete to, co říkám, Santa.

Emma Roberts
Dior diorever malý tote
Nakupujte tašky Dior prostřednictvím kolektivu vestiaire
Emma Roberts má ráda její nový tote černé kůže Dior Diorever. Toto je podruhé, co jsme ji v posledních dvou týdnech našli s tím, jak s ním pobíhá.

Goldie Hawn
Chanel si vezme tašku
Nakupujte chanel tašky přes vestiaire kolektiv
Temps v LA se v posledních několika týdnech divoce otočil. Tady je Goldie Hawn, dělá trochu černého pátku nákupu v LA spolu s Kurtem Russellem. Přináší černý chanel na tašku.

Hilary Duff
Céline Suede Bead na tašku
Nakupujte tašky Céline přes kolektivu vestiaire
Paps zjistil, že Hilary Duff přinese tuto krásnou Céline Suede Take On Bag mimo hračky-r-us v LA nedávno, což se zdá být neuvěřitelně zvláštní-nemůžu si představit, že existuje dostatek paparazzi, aby vyřadil každý obrovský obchod s krabicí v oblasti LA Metro v oblasti LA Metro . Nebo možná existují?

Karrueche Tran
Gucci xl tote
3 490 $ prostřednictvím Gucci
Zvláštní ocenění přechází Paparazzo, který správně zdobil nízko klíčovou, kosmetiku zcela zdarma Karrueche Tran, nakupující v Grove s jasně Red Gucci XL Tote. Právě jsme ji viděli, jak přinese tuto přesně stejnou tašku na Miami Beach.

Kourtney Kardashian
Gucci Marmont si vezme tašku
2 300 $ přes Gucci
Kourtney Kardashian skočil na palubu vlaku Gucci Marmontx a kdo ji může obviňovat? Jak můžete hádat, Kourtney je vidět právě tady při činu vlastního nakupování. Kourtney je a také trvale zůstává Kardashian, mnozí pravděpodobně nakupují své vlastní nakupování. Kudos, Kourtney.

Mandy Moore
Disco taška Gucci Soho
980 $ prostřednictvím Gucci
Pokud máte těžko mít na paměti, jak vypadaly dokonce i před linií Marmont, zde je krásná světle růžová kožená kožená disco taška, která si zaběhne paměť. Mandy Mooreová nedávno přinesla tuto tašku, zatímco se svým přítelem trochu koupil v LA.

Selma Blair
Chanel Flap Bag
Nakupujte chanel tašky přes vestiaire kolektiv
Selma Blairová byla také nalezena nakupující v Grove tento týden se svým dítětem Arthurem. Přináší tradiční tašku na černou chanel.

Sofia Richie
Givenchy Antigona Bag
2 435 $ prostřednictvím Net-a-Porter
Konečně, tady je Sofia Richie, zamířila do Barneys v Beverly Hills s fialovou taškou Givenchy Antigona a také chlupatý kousek dobrým přítelem v závěsu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post