Louis Vuitton je nakonec přerušen Murakamiho monogram multicolor line

Je to konec éry IT pytel. Pozdní minulý týden, dámské nošení denně zlomily zprávy, které po tucet let v nepřetržité výrobě, Louis Vuitton skončí svůj monogram multicolore line pro dobro. Linka byla posledním z populárních spolupracování značky s umělcem Takashi Murakami, aby byl ještě vyroben, a bude do konce července pryč z obchodů.

Pokud jste si nebyli vědomi toho, že Louis Vuitton stále dělal linku, která obsahuje Motivy Motify MonoGs LV v jasných barvách proti černému nebo bílému pozadí, nejsi sám. Rychlý průzkum Office Purseblog ukázal, že mnoho z nás si myslelo, že linka již byla přerušena; Byl jsem jen informován o jeho pokračující existenci, protože jsem neúmyslně narazil do jednoho z tašek na webových stránkách Louise Vuitton minulý měsíc, zatímco se snažil najít něco jiného. Vuitton užíval neustále mnohem více diskrétní dráha pod tvůrčím ředitelem Nicolas Ghesquiere a monogram multicolore je jedním z posledních pozůstatků předchůdce Marca Jacobs ‘Splashetic Estetic.

Monogram Vícebarevná tašky a doplňky byly základem raného období 2000. let. Tašky se zvedly na prominutí i mimo módní kruhy, protože oni byli populární s brzy Aughts Paparazzi magnety jako Jessica Simpson a Paříž Hilton. S kamiony Celebrity Gossip vybuchující po internetu, tašky často cítily všudypřítomný.

Stisk se však nakonec přesunul, a tak dělal spoustu nakupujících, ale upravená verze linky byla k dispozici od té doby, pokud víte, kde se podívat. Tyto tašky již nejsou zobrazeny v obchodech a nebyly po určitou dobu, ale WWD hlásí, že kupující budou stále moci požádat o vidět kusy akcií butiques zásoby přes konec měsíce.

Výběr tašek je také stále k dispozici pro nákup online, pokud jste stále na trhu pro jeden. Podívejte se na některé z níže uvedených možností nebo je nakupujte všechny pomocí Louis Vuitton.

Louis Vuitton monogram vícebarevný alma pm pytel
$ 2,720 pomocí Louis Vuitton

Louis Vuitton monogram vícebarevore petite noé taška
$ 2,720 pomocí Louis Vuitton

Louis Vuitton monogram Vícebarevný Sara peněženka
$ 890 pomocí Louis Vuitton

Louis Vuitton monogram Multicolore Quick 30 Bag
$ 3,150 pomocí Louis Vuitton

Louis Vuitton monogram vícebarevore Quick 40 bag
$ 3,500 pomocí Louis Vuitton

Louis Vuitton monogram vícebarevný zippy peněženku
$ 940 pomocí Louis Vuitton

Louis Vuitton monogram Multicolore Milla Hold MM
605 dolarů pomocí Louis Vuitton

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post