10 nejlepších tašek začít vaše návrhářská kabelka kolekce ideální nyní

Každý musí začít někam. To je dvojnásobně pravda, když se týká návykového světa designérského příslušenství; Pro každý shopper je alespoň jedna brána léky, která je sem přivedla. Ne všichni zjistili, že všechny důležité velmi první sáčku. Samozřejmě máme nějaké návrhy.

Velmi první taška označuje různé věci pro různé lidi. Úspěšná, kariérní dáma v jejích 40. letech může chtít upgradovat její šatník s něčím vážně extravagantním, aby každý pochopil, že přijde, zatímco dáma v jejích 20s může se snažit najít něco, co se cítí pěstuje, stejně jako expert bez porušení Účetní účet včasného okupace. Takže to je předtím, než se dostanete do osobních stylů!

Níže jsme si vybrali deset tašek, kterému věříme, že musíte zvážit, pokud se snažíte vzít své první ponoření do designéra (a my využijeme toto termín volně zde; v této souvislosti se zabývá oběma premiérem Jako současné tašky) Peněženka. Pojď, voda je v pořádku.

Alexander Wang Little Emile Satchel
$ 945 pomocí Shopbop
Emile je nejlepší kombinací mezi diskrétním, pytlem Wear-to-Work, stejně jako Signatre-girl Wild-girl, to je nejlepší volba.

Balenciaga gigantická malá taška
1 395 dolarů pomocí barne
Balenciaga motočové tašky jsou v tomto bodě plnohodnotné tradiční tradiční, stejně jako miniaturizovaný taška měst je nejlepší metodou, jak se podívat na čerstvý (a poněkud méně drahý) způsobem.

Chanel tradiční klapka
$ 4,900 pomocí Chanel
Většina lidí začíná své sbírky s moderním sáčkem nebo něčím z dolního konce nákladového rozsahu Premier Designer, avšak pokud se chcete ponořit přímo do hlubokého konce, daleko od nás, abychom vás povzbudili proti němu. (Ve skutečnosti vás povzbudíme k Chanel Flap Bag – jsou to pravé klasiky, stejně jako udržet svou hodnotu dobře, v situaci, kterou si vyberete tašky, nejsou opravdu vaše věc v určitém okamžiku.)

Trenér Jumbo Central Satchel
495 dolarů prostřednictvím trenéra
Americké ženy objevují svou metodu do peněženců s instruktorem po celá desetiletí; Značka dodala úvod pro oba MEGS, stejně jako já, když jsme byli stále na střední škole. Dnešní instruktor je mnohem lepší než kdy jindy, se spoustou tašek jako ten dole, který se cítí mladý, aniž by vypadal stejně dobře stylové nebo levné.

Givenchy malý pandora pytel
1,150 dolarů pomocí barne
Pokud se chcete vyhnout současným volbám, stejně jako se rozhodnout pro něco z jedné z největších premiérových značek kabelů na planetě, tato bitová taška je úžasná volba. Je to přitažlivé, stejně jako neuvěřitelně funkční; Proč by jinak by to vážilo hvězdami, stejně jako herečky, kteří mohou platit za jakékoli tašky, které chtějí?

Gucci SOHO disco pytel
$ 980 pomocí Gucci
Pro Premier Designer pod 1 000 dolarů, nebudete dělat žádný typ mnohem lepší než tato bitová taška – to drží metodu mnohem víc, než byste si mysleli, stejně jako je to jedno z megs ‘preferované go-tos v jejím velkém, Rozmanitá sbírka.

Kate Spade Cedar Street Little Hayden Satchel
298 USD pomocí Shopbop
Pro mladší kupci nebo ti, kteří mají mnohem více dívejší pocit osobního stylu, téměř jakýkoli typ Kate Spade je jasný, čistě šikmá kožené volby, by byl vynikající sběrný startér.

Loeffler Randall Střední Rider Bag
$ 475 pomocí Shopbop
Pokud se snažíte najít skvělou tašku, která nebude okamžitě zkontrolována jako “designer” v soudním pracovním prostředí (nebo pokud to není jen váš pohled), nemůžeme stát dostatečným ve prospěch jednoho z Loeffler Randall’s Marquee tašky v neutrální kůže.

Louis Vuitton Alma BB BAG
$ 1,590 pomocí Louis Vuitton
Velké ženy se dívají na Vuitton pro jejich první tašku – Koneckonců je to největší světová značka peněženky na světě. Zatímco LV monogram může být nejvíce vyrobený výběr, rádi bychom vás řídili k tradičnímu v Epi kůže; Není to všechno, co mnohem mnohem důležitější, stejně jako mnohem více jemnější.

Rebecca MINKOFF MONROE TOTE
245 dolarů pomocí rebecca minkoff
Pokud je váš rozpočtový plán těsný, stejně jako požadavek tašku, která bude pracovat jak uvnitř konvenční kanceláře, jakož i o víkendech, tento nový nést z RM je metoda jít.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post