Krása Purseblog: Christian Louboutin uvádí na trh 3 nové barvy nehtů Duochrome

Christian Louboutin na nehtové laky na nehty, která byla hitem, jakmile přistála v obchodech, a nyní se značka odváží mimo své konvenční barvy a dokončí několik barev a dokončí několik LIMITNÍ EDICE LISHES. Sbírka Christian Louboutin Scarabee se skládá ze dvou duochromů a jednoho multichorového polského, vše ve speciálním obalu se zlatými vrcholy.

Sbírka je vytvořena pro simulaci schopností měnící se barev brouka (tedy název „scarabee“) a výsledné laky jsou krásné, ne-li extrémně jedinečné-pokud jste lak na nehty, viděli jste podobnou barvu -Shifting laky jinde.

Originalita barev nebo povrchu však nikdy nebyla losováním rozsahu; Místo toho je to speciální balení a přitažlivost samotného Louboutin. Nemohu říci, že bych nechtěl mít pár z nich sedící na své marnosti. Pokud se cítíte stejně, získejte brzy – když jsou pryč, jsou pryč.

Nakupujte plný rozsah nehtů Christian Louboutin pomocí Saks.

Christian Louboutin Scarabee I lak na nehty
50 $ pomocí Saks

Christian Louboutin Scarabee II lak na nehty
50 $ pomocí Saks

Christian Louboutin Scarabee III lak na nehty
50 $ pomocí Saks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Osobní péčeOsobní péče

Podívejte se na menší podniky, nemyslím si, že lidé pochopí, jak je každý člen týmu v rámci společnosti. Stejně jako zapojení na Brynnn Capella Inc. Každý konec našeho růstu je