Louis Vuitton NOE BB replika recenze

My lovely Louis Vuitton Noe BB replika

Ahoj kluci v tomto příspěvku budu přezkoumání mou repliku Louis Vuitton Noe BB kabelka. loni koupil jsem peněženku v Damier Azur pro svou letní dovolenou, když jsem navštívil i Evropu a Turecko, a myslel, že by bylo ideální jít do tašky, když jsem byl na návštěvě různých turistických destinací díky své malé velikosti. Tak jako tak bohužel jsem poškodil spodní části batohu rozlitím mou kůži toner na vnitřní straně, která unikla do spodní části batohu a poškozené kravské kůže trimmings.The nejvtipnější příběh Já vlastně o poškozené tašky někdy slyšel (ačkoli mnoho by mohl namítnout, že je cringeworthy) byl z blogu čtenáře, který mi řekl, že její pes žvýkat zvedla Louis Vuitton, která byla skutečně autentický – to muselo být definitivní Au v peněžence a srdce! Nicméně si myslím, že jednou z vaků patinas se, že to bude vypadat opět polovina slušná jako kdysi barva je tmavší všudy že bude velmi těžké si všimnout poškození vůbec! Taška byla opravdu dobrá replika Řekl bych, jak kvalitní plátno a kůže hovězí kůže ozdoby byly oba původní kvalitě.

Jak bych mohl říci to? Můžete se cítit dobře váhu plátna na autentické Louis Vuitton tašky, a mnoho repliky nemají tuto tíhu, ale místo toho jsou super lehké a nekvalitní. To je rozdíl mezi dobrým a špatným repliky. Dalším znakem dobrého replika je, že druh pytel udržuje Je to forma sama o sobě, a ne prostě dolů hned, jakmile umístíte kabelka dolů. většina repliky nevedou svou formu, takže budete muset zjistit, co nakupovat on-line, nebo osobně (což je samozřejmě jednodušší) hledat dobré knockoff. Tak jako tak až na skvrnu kvalita sáčku je vlastně docela dobrý!

Jedna věc, kterou jsem si všiml, o této tašce, že většina replika kabelky Louis Vuitton chybí, je přesnost všudy. Mnoho Louis Vuitton repliky tašky mají červený lak, který je spíše jasně červená používá dokončit hrany. Louis Vuitton používali tuto cílovou zpět v den, takže to není smrtelný koupit repliky tašku s tímto druhem ořezávání, ale to je vždy příjemnější mít nejnovější způsob výroby používané na tašce. Co Louis Vuitton dělá teď je použití více matným hnědé těsnění na bocích hověziny všudy za klik a můžete vidět na následujících obrázcích, že Noe I am přezkoumávání skutečně mají tupé hnědé ozdoby na rozdíl od červené.

Celkově až na škodu jsem způsobil na kabelky, tak bych hodnotit vaku 9/10 na replik měřítku, jak to má všechno Detaily klíč dolů a šití je dobře udělaná, aniž by jasně žlutý vzhled mnoha Louis Vuitton repliky vlákna. Tip pro každého, kdo s poškozenou Louis Vuitton tašky podobné dolu je používat olivový olej na všudy a umístěte vak na slunci na pomoc rychlost patina procesu až trochu. Pokusím se tento trik sám a poslat aktualizované fotografie, jakmile vzhled sáčku zlepšuje trochu! dejte mi vědět, co si myslíte o sáčku v komentářích níže a zda máte osobně zničil veškeré vaše Louis Vuitton nebo značkové kabelky (skutečné nebo falešné).

Poznáte škody na dně? Modlím patinu bude i mimo barvu a učinit z něj patrný.

Spodní snímek batohu, kde můžete docela jasně vidět škody. už jste někdy poškozen některý z vašich návrháře kabelky? Pokud tomu tak je komentář níže a dejte mi vědět, co jsi udělal, aby se pokusila opravit!

Bližší záběr spony sáčku.

Malý uzel, že Noe je znám!

Bohužel razítko vaku nebyla ušetřena veškeré škody!

Další detailní hardware a šití.

Chtěl jsem, aby si prohlíží hardware a nápis na něm!

Jsem překvapen, že toner neudělal větší škody na vnitřní straně pytle!

Celkově jsem velmi zapůsobilo s touto replikou Noe!

Pokud jste našli tento příspěvek cenné a zajímavé zdarma přihlásit k kabelce královny blogu mě e-mailem na thepursequeen@hotmail.com pocit! Můžete mě kontaktovat také s přehledem k tyči na blogu pro všechny webové stránky (repliky nebo závazné)!

Sledujte mě na Blogloviin ‘kliknutím zde!

Jak užitečný byl tento příspěvek? Vynikající

Ohodnoťte tento článek (2 hlasy)

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Můžete si také vychutnat:

Poznáte falešný Hermes …

Značky, které nestojí za nákup jako …

Louis Vuitton Trapeze Bag: vše, co potřebujete …

Balecianga replika kabelky aktualizace! … www.designerdiscreet.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post