Všechny věci Chicago

Tento víkend byl pro mě opravdu odlišný zážitek. Nikdy jsem nepracoval festival až do tohoto minulého víkendu ve městě Made Fest v Andersonville. Řeknu vám, že množství práce, která jde do místního dodavatele a příprava na to může být poměrně ohromující. Trochu nervový regál dokonce přesně vědět, co byste měli přinést předvést všechny vaše tvrdá práce.

Den před udělal město, Brynn a já jsem šel přes náš šekový seznam, abychom se ujistili, že jsme měli všechno. Každá kabelka z každé sbírky ke stanům a malým příslušenstvím, které šel na stoly, bylo hodně pamatovat. Občas jsem se zaměřil na to, co bylo to, co jsme potřebovali přinést. Myslím, že nejtěžší část o získání všeho do az akce byla vlastně načítat auto. Dostal jsem nervózní, že všechno by nehodilo! Ale rok po roce, který Brynn dělal tuto show, ona nějaká to udělala všechno fit. A my jsme to udělali!

Opustil jsem brzy, abych se dostal do centra příštího rána, abych se setkal s Brynnem na Festu a doufal jsem, že v sobotním provozu by nebylo příliš špatné. Oh mladý chlapec byl špatně! Díky dobročinnosti Brynn byl schopný rychle vyložit všechno, než jsem se tam dostal. Být můj první festival, neměl jsem ponětí, co dělat, nebo jak dát stan nahoru. Brynn mě prošel krok za krokem na nastavení tabulek a uvedení kabelek na displejů. Po několika pokusech a chybách jsem začal mít zavěšení. To jen bít 12 hodin a byli jsme připraveni jít!

Lidé byli dychtiví přijít a vidět všechny místní podniky, prodejce a designéry z celého Chicagu. Neděle ráno jsme dostali trochu přidán Perk a Brynn byl krátce rozhovor na WGN od Maggie Carlo. Nejsli jsme si jisti, zda někdo byl v 7:45 v neděli sledování, ale byli! Žena dokonce odjela z jižní strany Chicaga, aby si koupila tašku, která viděla v televizi. Další věděl přesně, že ona chce, protože to byla uváděna. Síla televize je opravdu ohromující věc.

Už jsem byl na několika festinálech, ale nikdo z nich nebyl srovnatelný s festem města. Je to malé, ale je nejlepší oslavou všech místních společností, které navzájem podporují, vše od jídla k pivu, a hudebníky do řemeslníků.

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Víte, jak je vaše kabelka vyrobena? 2. března 2018In “módní podnikání”
FAQ: Brynn Capella Handbagsjuly 8, 2015In “Chicago”
Kabelky a Charitymarch 29, 2018In “módní podnikání”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post