Za scénou: Instagram Edition

v dnešní sociální sítě spotřebované klima, chytání photo nejlepší okamžiky je mnohem intenzivnější než kdy jindy. Mnohem více z nás začínáme pochopit přesně, jak nejlepší úhly, stejně jako osvětlení může skutečně transformovat fotografii z kamery-roll to ig hodné. Jeden z mých funkcí ve společnosti Brynn Capella pomáhá s obsahem sociálních sítí, stejně jako každý týden se snažíme vyrábět nový materiál pro Instagram stejně jako Facebook. Za každým publikováním je zvláštní příběh, pojďme revisit několik mých oblíbených.

V říjnu, Eliana stejně jako já jsme v Ravenswoodu v úmyslu objevit nějakou halloween motivaci pro fotografie. Takže jsme se procházeli do obchodu s potravinami, abychom zkontrolovali, co by mohla nabídnout jejich sezónní uličkou. Jak jsme se vydali ven s prázdnou rukou, Eliana dohoda se rozsvíceným, stejně jako jsem pochopil, že měla vidění. Dlouho jsme byli v sekci Vytvořit, stejně jako ona byla velmi pečlivě pózovala Angi Satchel stejně jako mé ruce. Konečným výsledkem byl tato fotografie, která křičí podzim stejně jako přidané jasné barvy v našem IG Feed.

Na rušnějších dnech nemáme čas opustit kancelář, takže využití produktů kolem nás je klíč. Měli byste šokován přesně, jak nábytek, oblečení, stejně jako příslušenství se může integrovat, aby se speciální obraz. Chápete, že osoba židle ve vašem obytném prostoru nebo ložnici, kterou nakonec nakonec stohoval všechny vaše nejvíce dosažené výrobky? Ukázalo se, že to dělá obraz plný struktur, stejně jako vzory!

Je to jednoduché překonat, stejně jako pohrtíš se zbláznil snaží dostat ten nejlepší krmivo Instagram. Pro nás naše největší obavy integruje řadu barev, stejně jako styly pytlů do našich obrázků, zatímco ujistěte se, že mezi každým příspěvkem je soudržnost. Přesně milujeme, jak náš Instagram vypadá v poslední době – ​​plný podzimních barev, krásných tašek, stejně jako speciální vzpomínky.

Sdílet toto:
Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Facebooku (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Sociální média ovlivnila Meagust 7, 2014In “Móda”
Pochopení whymarchy 10, 2018In “módní podnikání”
Instagram Favsaugust 11, 2016In “módní podnikání”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post