Sneak Peek na nejnovější tobě Celine

Debut Hedi Slimane v Celine byl spokojen s mnoha kritikou, která vyhovuje odchodu módní miláček Phoebe Philo. Možná, že je to taková, stejně jako většina lidí, módní lidé nejsou zájemci o obrovských změnách, nebo možná je to od účinku, že Phoebe Philo vlevo na celinu, stejně jako módní trh jako celek nebyl nic krátkého na legendární. Stejně tak, když se nemusíte rádi, Celine Hedi Slimane je tady, aby zůstal.

Celine Hedi Slimane

Téměř čtyři roky po jeho debutu, Slimane učinil svou značku na značce, poklepal na celou novou generaci fanoušků Celine, stejně jako hraní na módní posedlosti s kulturou mládeže. Sezóna po sezóně, Slimane pokračuje v tom, že na své vizi pro chráněnou značku, který poskytuje živé estetické estetické, což je módní, stejně jako nositelné ve stejnou dobu.

Kultura mládeže s doteky vinobraní reference vždy ovlivnila Slimaneovu práci. A jako móda jako celek se přestěhovala směrem k posedlosti vzory dnešní mládeže, Slimaneovy stylistické tendence jsou nyní vhodnější než kdy jindy. Ačkoli jeho rané sbírky byly pryč na skalnatém start, to vše, co nervozita vypadá, že zmizely, stejně jako 2022 je rok Celine.

Nový, nový celine

Předcházející (a mnohem očekávaný) Dámská zima 22 kolekce, Celine ikony Lisa, stejně jako Kaia Gerber debutoval pohled na nový, nový Celine. Móda It-girls právě debutovala novou pytel z domu, Matelassé monochromatický celine bag, řetězový taška ramene vytvořená z opuchlé Matelassé kůže se silným logem Celine. Taška představí časný pád. Zůstaňte naladěni na cenové informace, stejně jako více informací ze sbírky.

Kaia Gerber.

Lisa.

Obchod Celine přes 24s

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post