Alyson Hannigan nese Pradu se svou rodinou v LA

Zde je to, jak jsem potkal vaši matku Alyson Hannigan zamířil na večírek se svým fam v Benátské pláži. Alyson přenáší Prada Madras tkaný kožený horní držadlo, které je k dispozici v Neimanu Marcus za 2 895 $. I když tento konkrétní satchel pochází z kolekce PRADA Fall 2011, stále zjišťuji, že má jednoznačnou vibraci letoviska/plážové tašky. To jsem jen já?

Miluji Alysonovu neformální večírek v tomto obrázku. Auburn Floral šaty, černé kolenní boty, punčocháče a červený a černý pytel Prada … je to trochu elegantní 90. let, ne? Vždycky jsem považoval Alyson Uber relativní – je trochu nepředvídatelná, nikdy nenosí nic příliš drsného a nezdá se, že je to typ gal, který si užívá sezení na židli po dobu osmi hodin, když se dostává do palce od svého života . (Samozřejmě bych ji ani navázal jako dívku Prada, takže jsem se mohl mýlit.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Zpět na výkresuZpět na výkresu

Na začátku této stáže jsme začali mluvit o barvách příští jarní sezóny. Zkoumali jsme tím, že procházíme starým a novým časopisům, při pohledu na minulé barevné příběhy, a dokonce se