Naya Rivera Strolls NYC s Hermes

Zde je Glee Star Naya Rivera v Soho s elegantní černou taškou Hermes Kelly. Opakuji, to je Naya Rivera, ne Kim Kardashian, ale podobnost právě tady je překvapivá. Pokud jste mi řekli, že stejně jako Kim K sdílela koloristy i vizážistku, naprosto jsem vám věřil. Naya je ve městě na Fashion Week, Natch, stejně jako ve středu šla na show Michael Kors. Pouze zvolit Hermes Bags jsou nabízeny online, a samozřejmě, Kelly není jedním z nich, ale můžete objevit jeden v jakémkoli typu Hermes Boutique.

Všechny divné vibrace Kardashian stranou, nelíbí se mi tento pohled na Naya – cítím, že veškerý objem právě tady utopí její malý rám. Toto je oděv, který bych očekával na stylovém editoru Fashion Mag, který se vrhl kolem NYFW, ale nikdy Naya Rivera. Naya je známá tím, že ukazuje pokožku, a také tím, že to vidí trochu tady, je poněkud dezorientující, upřímně řečeno, dokonce i v zimních mrtvých. Mám pocit, že jsem si stěžoval na sezónně nedostatečně oblečené celebrity už týdny, ale teď všechno beru zpět. Pokud Naya Rivera nemůže v polovině února skalovat sandály a také holý midriff, pak nikdo nemůže!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

WHOOPSIEWHOOPSIE

Dnešní dnes jsem oznámil, že HH je zavedení oslav pro jejich kolekci W06. Hloupý mě nepoznal, že to byla pouze tisková událost. Takže prosím ignorujte to, co jste zkontrolovali, budete